Jak wygląda planowanie wesela w małopolsce i podkarpaciu.

Jak wygląda planowanie wesela w małopolsce i podkarpaciu.

Jak wygląda planowanie wesela? Czym jest determinowane? Jakie decyzje należy podjąć,  by ten wyjątkowy dzień w życiu spełniał wszystkie oczekiwania i stał się powodem do rozpamiętywania? Te i wiele innych rzeczy dowiecie się z dzisiejszego poradnika jak skutecznie organizować wesele i przy jakiej pomocy.

Jesteśmy firmą, która służy kompleksowe usługi ślubne i zajmuje się planowaniem wesel dla Par w małopolsce i na podkarpaciu. Nasz doświadczony zespół zapewnia organizację wesel i imprez okolicznościowych. Dzięki nam staniecie na ślubnym kobiercu nie martwiąc się niczym, a dzień ślubu będzie dla Was jedynie spełnieniem najskrytszych marzeń. 

To Wy decydujecie o ślubie – my tylko pomagamy rozwiać wszelkie wątpliwości ? 

Od czego zacząć planowanie wesela?

Nieważnie gdzie odbywa się Wasza uroczystość ślubna, czy planujecie wesele w małopolsce, na podkarpaciu czy innej części Polski – stoi przed Wami taka sama ilość obowiązków i spraw do załatwienia! Organizacja wesela wymaga nie tylko dobrej logistyki, odpowiedniego rozplanowania wszystkich działań ale też refleksji przy rezerwacji poszczególnych elementów. 

Oczywiście, ślub da się zorganizować nawet w 3 miesiące ale… czy faktycznie chcecie żeby wszystko było zrobione na „odwal się”? Przecież ten jedyny dzień w życiu ma być wyjątkowy, przynieść Parze Młodej wiele radości i celebracji swojej miłości! 

Planowanie wesela małopolskia i podkarpacie

Wydawać by się mogło, że planowanie wesela to bułka z masłem. Wystarczy przecież wybrać datę, miejsce, zaprosić gości i już, sprawa załatwiona. Otóż w żadnym wypadku. W praktyce wygląda to zupełnie inaczej. 

Planowanie wesela trzeba rozpocząć z dużym wyprzedzeniem ( najlepiej gdyby było to przynajmniej 12 miesięcy). Dlaczego tak wcześnie? Przede wszystkim ze względu na miejsce i salę. Najbardziej chodliwe i pożądane sale weselne są zarezerwowane nawet na kilka lat do przodu! Trzeba się więc spieszyć, by planowanie wesela np. w małopolsce rozpocząć o wiele wcześniej. Przede wszystkim musicie się zorientować co do miejsca, które najbardziej Wam odpowiada. Wizja ślubu, tego gdzie ma się odbyć, jest przecież kompilacją Waszych oczekiwań, marzeń i pomysłów. Miejsce powinno być dopasowane do tematu przewodniego ślubu. Jeśli bowiem data ślubu wypada w listopadzie, planowanie wesela w plenerze raczej nie będzie miało sensu. Takich przykładów jest naprawdę wiele. Dlatego zanim rozpoczniecie przygotowania na wielką skalę, na spokojnie rozplanujcie i skonfrontujcie swoją wizję wymarzonego wesela! 

Kiedy ogólny plan jest gotowy – warto go powoli wcielać w życie. Dobrze zaopatrzyć się w planer do organizacji czasu i wszystko, skrupulatnie rozpisać.

Po pierwsze, przy planowaniu wesela, trzeba wziąć pod uwagę datę i miejsce samej uroczystości. W dobie bardzo szybko rezerwowanych sal weselnych warto przyjąć zasadę , idealna sala determinuje datę ślubu! Dodatkowo organizowanie wesela i wybór miejsca jest też uwarunkowany ilością gości. Nie może się bowiem okazać, że sala jest wybrana, a goście, których chcecie zaprosić jest zdecydowanie więcej. To bardzo ważne, gdyż każde miejsce ma określone zaplecze względem podejmowanej ilości osób. Warto pamiętać o logistyce, sprawdzić, komu należy zaoferować nocleg czy dojazd. Planowanie wesela względem wyboru sali wymaga również sprawdzenia czy menager albo właściciel będzie otwarty na Wasze pomysły i realizacje wizji.

Oczywiście oprócz zwykłej sali możecie wybrać również bardziej wyszukane miejsca takie jak np. dwór czy po prostu namiot w plenerze. W tym ostatnim przypadku radzimy postąpić na odwrót. Jeśli wiecie, że ślub w plenerze to Wasz wymarzony – dostosujcie do niego datę ślubu. W tym przypadku gwarantem udanej uroczystości z pewnością będzie pogoda.

Planowanie wesela w małopolsce czy na podkarpaciu może być świetne w kontekście wyboru konkretnego dworu na ślub. W tych rejonach Polski jest bowiem dostępnych wiele ciekawych, dworskich lokalizacji, które spełnią wymagania najbardziej wybrednej Pary Młodej. 

Kalendarz w planowaniu i organizacji wesela. Na co zwrócić uwagę?

Hasło przewodnie – wybierz miejsce przynajmniej z rocznym wyprzedzeniem! 

Wasz ślubny kalendarz, niezależnie od planowania wesela w Nowym Sączu czy w Krośnie, powinien wyglądać następująco

12 miesięcy przed ślubem:

1.Wybór miejsca/ ustalenie terminu
2.Wybór parafii i urzędu
3.Fotograf! Tak, rok przed planowanym weselem to najlepszy czas na poszukanie odpowiedniego fotografa. Przecież zależy Wam na świetnej pamiątce na przyszłość?
4.Warto skorzystać z opcji, Save the date i wysłać wcześniej gościom informacje o planowanej dacie ślubu.

10 – 6 miesięcy przed ślubem:

1.Może warto skorzystać z opcji konsultanta ślubnego?
2.Wybór świadków
3.Przygotowanie wstępnej listy gości
4.Zastanówcie się nad budżetem
5.Zespół czy DJ?
6.Wybór sukni ślubnej/ stroju dla Pana Młodego
7.Czym pojedziecie do ślubu?

5 miesięcy przed ślubem:

1.Ostatni moment na wybór fotografia
2.Ostateczna lista gości
3.Projekt zaproszeń i ich rozesłanie
4.Zamówienie fotobudki?
5.Rozpoczęcie nauki pierwszego tańca
6.A może dodatkowe atrakcje dla gości takie jak pirotechnika?

4 miesiące przed ślubem:

1.Wzbogacenie Sali weselnej o dodatkowe atrybuty np. ciężki dym czy napis Love
2.Wybór kolejnych dekoracji Sali
3.Załatwienie transportu dla gości
4.A może dodatkowy drink bar?
5.Menu/alkohol/zastawa
6.Potwierdzenie wszelkich formalności

3 miesiące przed ślubem:

1.Obrączki!

2 miesiące przed ślubem:

1.Potwierdzenie wszystkich terminów.
2.Potwierdzenie wszelkich formalności
3.Florysta – czas na wybór wiązanki ślubnej i wystroju kościoła
4.Zamówienie tortu weselnego
5.Weryfikacja listy gości/potwierdzenia

1 miesiąc przed ślubem:

1.Dopięcie wszystkiego na ostatni guzik!

Ok, a teraz pomyślcie , że wszystkie te powyższe elementy możemy załatwić za was? Czy nie  byłoby wspaniale ? Planujecie wesele w małopolsce czy na podkarpaciu? Jako firma świadcząca kompleksowe usługi ślubne pomożemy Wam zorganizować najlepsze wesele pod słońcem!

logotyp dodatki weselne

Organizacja wesela na podkarpaciu  lub małopolsce, a wybór możliwość wyboru konsultanta ślubnego.

Jako firma świadcząca kompleksowe usługi ślubne pomożemy Wam znaleźć jedynego w swoim rodzaju konsultanta ślubnego, który pomoże zorganizować wymarzone wesele. Ślub ma być wielkim przeżyciem, bez konieczności denerwowania się o każdy najmniejszy detal. Stąd też pomysł, aby wykorzystać doświadczenie i wiedzę profesjonalisty przy uporządkowaniu każdego elementu ślubu i wesela. Jeśli chcecie zorganizować wesele w Nowym Sączu lub w Krośnie, pomożemy Wam wybrać niezastąpionego konsultanta ślubnego.

Dlaczego warto postawić na taką osobę?

Organizator Wesel - Ania (Małopolska) i Dominika (Podkarpacie)

Konsultant ślubny zawodowo zajmuje się przygotowaniem ślubów i wesel. Konsultant ślubny może dla Pary wykonać kompleksową usługę związaną z organizacją wesela, od znalezienia sali po wybór zastawy stołowej. Może być też jedynie doradcą w niektórych kwestiach, wszystko w zależności od oczekiwań Klienta i jego potrzeb. Dzięki pomocy konsultanta ślubnego nie tylko zaoszczędzicie sporo czasu, ale też będziecie mieć pewność, że wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Taka osoba, nie tylko zadba o każdy szczegół uroczystości, ale też dyskretnie będzie czuwać nad przebiegiem całej uroczystości. Będzie pilnować, aby wszystko odbyło się według planu. Planowanie wesela w małopolsce i na podkarpaciu nigdy nie było tak proste, a to wszystko dzięki pomocy ze strony naszego konsultanta ślubnego!

Decydując się na wsparcie konsultanta ślubnego nie będziecie musieli spędzać godzin na poszukiwaniu podwykonawców, ponieważ on zrobi to za Was! Kilka spotkań wystarczy, by określić swoje preferencje i oczekiwania dotyczące idealnego wesela. Jedyna rzecz, która będzie stopować to budżet. Na podstawie zebranych informacji konsultant dopasuje wszelkie informacje do  Waszych potrzeb i wytycznych. Musicie pamiętać, że konsultant ślubny jest profesjonalistą w organizacji wesel, to on zna tajniki tej branży, podzieli się bezcennymi radami. Proponowani przez nas konsultanci ślubni to profesjonaliści w swoim zawodzie! 

Jeśli jednak wiecie, poradzicie sobie sami z organizacją wesela – nasza firma ma dla Was propozycję kilku niezawodnych dodatków, które umilą Wsze wesele. Co więcej, nie będziecie musieli się o nich martwić ponieważ wszystko zrealizujemy w Waszym imieniu.

Planowanie wesela krok po kroku, lista najważniejszych elementów, które załatwimy za Ciebie! 

fotograf weselny

Większość par, które w końcu decydują się na organizację wesela staje przed dylematem wyboru fotografa. To, że fotograf na ślubie jest niezbędny jest oczywiste. Nikt nie zapewni przecież lepszej pamiątki na lata, niż fotograf na weselu. Zdecydowana większość Par decyduje się na zdjęcia niż na kamerzystę, przede wszystkim ze względu na koszty. Poza tym fotografie dają zdecydowanie większe możliwości kreatywnego wykorzystania niż nagrania. Zdjęciami zdecydowanie chętniej dzielimy się z bliskimi.

Filmowanie Uroczystości

Ślub to uroczystość największej rangi, która już się w życiu nie powtórzy. Naszym priorytetem jest to, aby fotograf pozostał niewidoczny podczas wesela, ale jednocześnie był obecny we wszystkich najważniejszych wydarzeniach tego dnia. Od przygotowań, po ceremonię ślubną na sesji plenerowej kończąc. Planowanie wesela bez odpowiedniego fotografa jest niemożliwe. Dzięki naszym profesjonalistom dostaniecie to, na czym Wam zależy. Gwarantujemy usługę na najwyższym poziomie. Podczas organizacji wesela macie możliwość spotkania się z fotografem w cztery oczy, sprawdzić czy jest to odpowiednia osoba na Wasze wesele, czy odpowiada Waszym oczekiwaniom. Dodatkowo macie wgląd do portfolio. To właśnie zdjęcia świadczą o profesjonalnym fotografie. Podczas spotkania zapytajcie o jego pomysły na Wasz ślub, przedstawcie swoje oczekiwania względem zdjęć, o to jak wyobraża sobie ujęcia, sesję w plenerze albo po prostu umówcie się wcześniej na sesje narzeczeńską, która będzie swoistą próbą dla fotografa przed główną uroczystością.

Jeśli jednak podczas Waszego planowania wesela wpadł Wam do głowy pomysł filmowania, nie musicie się martwić i o to. Nasza oferta zawiera również możliwość wynajęcia profesjonalnego kamerzysty, który służy swoim doświadczeniem, najwyższej jakości sprzętem i dostosowuje się do wszelkich potrzeb i wymagań. Reportaż, który przekazujemy jest dynamiczny, dzięki zastosowaniu ciekawych ujęć z kilku kamer. Nietypowe spojrzenie nowoczesnego drona, jeszcze bardziej urozmaica materiał, który przekazujemy Żeby stworzyć niezwykle oryginalny materiał, trzeba artystycznie podejść do pracy. Liczy się także plan, który możecie z nami ustalić. Oferujemy nieszablonową produkcję filmową dla osób planujących wesele w Nowym Sączu i Krośnie – taką, która przywoła ślubne emocje i zapadnie w pamięci na długo.

Organizacja wesela w Nowym Sączu lub Krośnie jeszcze nigdy nie było tak proste – a to wszystko dzięki naszej bogatej ofercie dodatków weselnych.

Dodatki weselne sprawią, że ten dzień będzie piękny i niezapomniany. Wiemy, jak ważne są dodatki weselne , z pozoru mało istotne, ale tak naprawdę to one często decydują o całym nastroju ceremonii ślubnej i samego wesela. 

W swojej ofercie dodatków weselnych posiadamy wyjątkowe uzupełnienia dla Twojego ślubu. Będziecie wyróżniać się wyjątkowością, podkreślicie znaczenie każdej chwili, sprawiając, że każdy moment będzie szczególnie rozpamiętywany przez wiele lat. 

Celem naszej oferty jest pomoc w organizacji wymarzonego dnia, który zapadnie w pamięci wszystkim. Ślub stanie się czymś niecodziennym, wyjątkowym i niepowtarzalnym. 

Nauka pierwszego tańca nowy sącz i krosno

Czym byłoby planowanie wesela bez pominięcia takiego elementu jakim jest pierwszy taniec? Możecie go wykonać w różnych stylach – bardziej wytwornie i elegancko, albo na luzie i z przymrużeniem oka. Ma to być dla Was zabawa ale też i moment do pokazania się gościom. Pierwszy taniec to przecież rozpoczęcie całej imprezy weselnej! Jeśli chcecie zaskoczyć swoich gości oryginalnym wyborem pierwszego tańca – wybierzcie naszą ofertę! Przygotujemy dla Was niezapomnianą choreografię opartą na walcu wiedeńskim, angielskim lub stworzymy taniec będący mixem różnych stylów, którym zaskoczycie swoich gości. Pomożemy Wam również wybrać odpowiednią piosenkę i dobrać do niej pasujący styl tańca. Pierwszy taniec to nie tylko świetna zabawa ale i ruch i możliwość odstresowania się od całej otoczki związanej z weselem. Pomożemy Wam zrealizować nawet najbardziej szalone pomysły.

ciężki dym nowy sącz i krosno

Elementy, które odnajdziecie w naszej niepowtarzalnej ofercie to między innymi ciężki dym. Ciężki dym podczas Waszego pierwszego tańca nada wyjątkowego uroku chwili, którą przeżywa się przecież raz w życiu! Może podkreślić piękno tańca doskonałych tancerzy, jak i zatuszować błędy tych niedoskonałych. Gwarantuje świetny efekt na żywo i rewelacyjne pamiątkowe zdjęcia. Dym z wytwornicy nie podnosi się, a po kilku minutach po prostu znika. Dzięki zastosowaniu suchego lodu i zjawiska jego sublimacji powstaje wyjątkowo gęsta, całkowicie bezwonna mgła. Maszyna do produkcji ciężkiego dymu zawsze wypożyczana jest z obsługą. Osoba, która przyniesie maszynę będzie odpowiedzialna za jej obsłużenie – para młoda nie musi niczym się martwić. Wesele to jedyne takie wydarzenie w życiu – podkreślcie jego wyjątkowość i postawcie na ciężki dym.

Kolejnym dodatkiem, który podkreśli piękno sali weselnej będzie napis Love.

napis love podkarpacie i małopolska

Słowo miłość pada tego dnia tyle razy, że nie sposób tego nie podkreślić. Nasz napis love zbudowany jest z żarówkowych liter, które sprawdzą się nie tylko na samym weselu. Napis love to nie tylko piękna dekoracja ale również świetne tło do zdjęć, sesji plenerowej czy narzeczeńskiej. Napis wykonywany jest z drewna, w całości ręcznie. Napis możemy dowieść na miejsce na zamówienie klienta lub do odbioru osobistego. Jego jedyny i niepowtarzalny wygląd rozświetli magicznym, ciepłym światłem każdą przestrzeń.

dekoracja światłem dodatki weselne

Wraz z dodatkami weselnymi możecie całkowicie odmienić wystrój wnętrza Sali wykorzystując do tego dekoracje światłem. Każde pomieszczenie zyska w ten sposób na wyjątkowości i sprawi, że sala będzie wyglądała obłędnie. Dodatkowo sprawi, że planowanie wesela za pomocą takich dodatków będzie wyjątkowo przyjemne i udane. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju oprawy świetlne oparte na technologii LED jak i światło konwencjonalne i efektowne. Wraz z Młodą Parą pomożemy wybrać odpowiedni system oświetlenia, dostosowany do pomieszczenia i oczekiwań przyszłych nowożeńców.

Fontanna Iskier krosno i nowy sącz

Ulepszycie szereg wyjątkowych chwil podczas przyjęcia weselnego dzięki naszym spektakularnym fajerwerkom w pomieszczeniach. Dzięki pirotechnice wyjątkowe chwile takiej jak: wejście młodej pary, zakończenie ślubnych toastów, rozcięcie ciasta czy też pierwszego tańca zostaną wyeksponowane, a efekt ten oświetli całą salę i stworzy zapierające dech w piersiach tło dla ślubnych zdjęć i filmów. Używamy wysokiej jakości produktu pirotechnicznego, który jest nietoksyczny, wolny od dymu i ściśle zaprojektowany do bezpiecznego użytkowania w pomieszczeniach. W kulminacyjnym momencie Waszego wesela światła rozbłysną swoim blaskiem tworząc niesamowity klimat, a Wy poczujecie się jak gwiazdy filmowe. W tym jednym i najważniejszym dniu w życiu warto dodać sobie efektu ‘wow’ w każdym jego aspekcie. Zabłyśnij razem z nami i zamów światła pirotechniczne na Twoje wesele!                            

samochody do ślubu

Planując wesele w małopolsce i na podkarpaciu warto również zwrócić uwagę na to, jaki pojazd wybierzecie do przemieszczania się. Dzięki nam możecie zajechać do ślubu z klasą wybierając jeden z dostępnych samochodów. Potraktujcie go jak powóz, który dowiezie księcia i księżniczkę w wyznaczone miejsce.. Wybór samochodu do ślubu to również ważny element Waszej uroczystości. 

W naszych samochodach poczujecie się naprawdę po królewsku. Dodatkowo możecie skorzystać z usług naszych kierowców, którzy dowiozą was na uroczystość z uśmiechem na twarzy. 

Oto nasza lista dostępnych samochodów:

– Mercedes CLA 250
– Buick Riviera Boattail 1972
– Biały Cadillac Fleetwood 1965
– Turkusowy Cadillac DeVille 1966
– Czerwony Cadillac DeVille 1970
– Czarny Chevrolet Corvette 1979
– Czerwony Chevrolet Corvette L48 1974

fotobudka lustro nowy sącz i krosno

Pamiętajcie, że wyjątkowy klimat i organizację wesela tworzą również Wasi goście. Warto również zadbać i o nich. Stąd też znakomitym pomysłem będzie wykorzystanie fotobudki lustro. To unowocześniowy model fotobudki (tzn. selfie mirror), oparte na najnowszej technologii pełnowymiarowe lustro, która zapewnia elegancki wygląd i przyjazny dla użytkownika interfejs, komunikując się z gośćmi poprzez ekran dotykowy z kolorowymi animacjami. Stylowe lustro do selfie to generator zdjęć z natychmiastowymi odbitkami. Jest to pewny sposób na to, aby zapewnić rozrywkę gościom i jak najlepiej wykorzystać swoje wydarzenie!

wedding bar nowy sącz

Oprócz tego, że goście będą świetnie bawić się korzystając z fotobudki, będą mogli również skosztować pysznych drinków serwowanych przez nasz mobilny bar. Stworzyliśmy mobilne bary, połączyliśmy je z oryginalnym pomysłem na serwis w każdym miejscu i o każdej porze, dodaliśmy doświadczenie najlepszych barmanów i barmanek, a wszystko po to, aby odkryć przed Tobą nasz wyjątkowy świat egzotycznych koktajli i klasycznych drinków.

Wytwornica baniek to kolejny z naszych czarujących dodatków, zapewni niepowtarzalny klimat podczas momentów, które warto zaakcentować.

wytwornica baniek

Bański mogą urozmaicić: – wyjście z kościoła, – ślub w plenerze, – wejście na salę weselną, – pierwszy taniec, – wjazd tortu weselnego, – sesji zdjęciowych, – jako atrakcja dla dzieci.

Bańki nie brudzą ubrań, płyn którego używamy jest nietoksyczny, posiada niezbędne atesty i jest bezpieczny dla dzieci. Nasze wytwornice są podwójne, bo posiadają one, aż dwa koła obrotowe, co sprawia, że bańki robią się dwa razy szybciej i jest ich dwa razy więcej.

W mgnieniu oka nasza wytwornica produkuje ogromną ilości baniek, które są bardzo efektowne. 

rozwożenie gości weselnych nowy sącz

Zadbajcie również o swoich gości, korzystając z naszego 9-osobowego busa, który będzie do waszej dyspozycji do białego rana. Wasi goście komfortowo dojadą do domu po udanej uroczystości. 

Jak widzicie, planowanie wesela to nie jest wcale taka prosta sprawa. O wszystkie elementy trzeba zadbać z największą starannością, inaczej plan idealnego wesela może legnąć w gruzach. Ale pamiętajcie, że dzięki naszej pomocy…

Organizowanie wesela może być tylko i wyłącznie czystą przyjemnością! Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu. Pomagamy w planowaniu wesela od A do Z. Jeśli nie chcesz się niczym przejmować, bez obaw, wszystko załatwimy za Ciebie, po uprzednich konsultacjach, przedstawieniu potrzeb i wizji.

Planujecie wesele w małopolsce lub na podkarpaciu? Zgłoście się do nas, a spełnimy wszystkie Wasze marzenia!

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *