Dlaczego kwiatowe serce to dobry pomysł na dekorację?

Dlaczego kwiatowe serce to dobry pomysł na dekorację?

Przygotowanie do wesela to proces długotrwały i czasochłonny. Dla niektórych par (w szczególności kobiet) może być nawet stresujący. Są jednak elementy ślubu i wesela, które mogą sprawiać jedynie radość, a ich załatwianie to sama przyjemność. Z pewnością zalicza się do nich organizacja wszelkiego rodzaju dekoracji, które sprawiają, że każda ceremonia ślubna ma swój własny charakter, a jednocześnie nie jest przytłaczająca. 

Na dekoracje ślubne w głównej mierze zwracają uwagę Panny Młode, dla których jest to bardzo ważny element ceremonii jak i samego wesela. Nie ulega wątpliwości, że to głównie one wiodą prym w decyzji dotyczącej wystroju. 

kwiatowy wystrój dodatki weselne

Jednym z najważniejszych walorów ślubu jak i wesela jest oprawa związana z przystrojeniem kwiatami. Nie wyobrażam sobie żadnego wesela bez świeżych kwiatów. To obowiązkowy punkt. Bukiet Panny Młodej, przystrojenie kościoła, sali, samochodu… Wszystkie te elementy nie mogą odbyć się chociażby bez kilku kwiatów. Nieważnie czy Państwo Młodzi pochodzą z małopolski, podkarpacia czy innego zakątku Polski. Kwiaty na weselu nigdy nie wyjdą z mody. Są urocze i zapewniają niezapomnianą atmosferę. Nic tak nie wprowadza romantycznego nastroju na weselu jak kwiaty. Barwy, kolory, zapach – to właśnie dzięki kwiatom uzyskujemy ten idealny, ślubny klimat. Dlatego więc nie postawić na taką dekoracje, która łączy w sobie piękno kwiatów, a zarazem wprowadza gości weselnych w zachwyt?

Obecnie są już takie możliwości, a jedną z nich jest z pewnością kwiatowe serce. 

Dekoracjami kwiatowymi można się swobodnie bawić i dopasować do swoich preferencji. Jeśli, jako Para Młoda jesteście na etapie poszukiwania ciekawych akcentów kwiatowych na swoje wesele, ze swojej strony serdecznie polecam wykorzystanie motywu 2 metrowego pięknego serca. 

kwiatowe serce ścianka do zdjęć

Kwiatowe serce jest sporych wielkości (2 metry!). Takie dekoracje należą do rzadkości, dlatego Wasze wesele z pewnością wyróżni się na tle innych. Co więcej kwiatowe serce nie jest drogim rodzajem dekoracji. Jeśli zdecydujecie się na taki wystój sali, więcej nie będzie już potrzebne ponieważ kwiatowe serce samo w sobie jest spektakularne. 

Dekoracje wykonuje się z różnego rodzaju kwiatów. Państwo Młodzi najczęściej wybierają jednak róże, aby jeszcze bardziej pokreślić dostojność uroczystości. 

Kwiatowe serce – jak je wykorzystać na weselu?

Ogromne dwumetrowe kwiatowe serce to świetna alternatywa dla standardowych dekoracji ślubnych wykorzystujących rośliny ozdobne. Kwiatowe serce może służyć jako ścianka dekoracyjna, będąca tłem do zdjęć lub po prostu przystrojenie zarówno wnętrza sali jak i otoczenia na zewnątrz. Kwiatowe serce jest na tyle elastyczną dekoracją, że sami możecie zdecydować jaka będzie jego główna rola.

kwiatowe serce podkarpacie

Nie musicie już martwić się o ściankę pod zdjęcia gdyż kwiatowe serce świetnie sprawdzi się w tej roli. Zdjęcia wykonane na takim tle gwarantują powstanie wspaniałej pamiątki na całe życie, zarówno dla Pary Młodej jak i wszystkich gości. Dzięki ogromnemu sercu w Krośnie lub Nowym Sączu tło na zdjęcia będzie wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Zdjęcia tak powstałe zachwycą gości i będą niepowtarzalne.

Taką nietypową dekoracje można również wykorzystać jako wystrój Sali. Tak naprawdę większa ilość kwiatów nie będzie potrzeba ponieważ serce samo w sobie wygląda pięknie i spektakularnie. Oczywiście to od Pary Młodej zależy w jakim charakterze kwiatowe serce będzie występować na sali. 

Kwiatowe serce może stanowić tło nie tylko dla zdjęć z fotobudki ale też być tłem dla ślubów cywilnych, które odbywają się na zewnątrz. Na pewno rozświetli to całą uroczystość i doda jej efektu „Wow”. Jeśli natomiast Para Młoda chce w jakiś sposób podkreślić otoczenie na zewnątrz, wokół Sali, serce również świetnie się do tego nada. 

kwiatowe serce krosno

www.dodatki-weselne.pl to Wasz wybór na najlepsze kwiatowe serce! 

Taka dekoracja doskonały pomysł na dekoracje na każde wesele. Nie ma znaczenia gdzie bierzecie ślub. Czy jest to Kraków, Nowy Sącz czy Krosno – zawsze możecie zamówić 2-metrowe serce. 

Dzięki dodatkom weselnym zapewnicie sobie kwiatowe serce najlepszej jakości i przystroicie swoje wesele według swoich upodobań. 

1 komentarz

  1. Anna Kuklińska

    Proszę o kontakt 727-471-081

    Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *