Dlaczego zimne ognie na wesele stają się coraz bardziej popularne?

Dlaczego zimne ognie na wesele stają się coraz bardziej popularne?

Zimne ognie są jednym z najbezpieczniejszych form fajerwerków, dlatego tak chętnie wykorzystuje się je na weselach jako atrakcje dla gości jak i świetną bazę do zdjęć.

Co więcej zimne ognie na weselach mogą być używane nie tylko na zewnątrz ale i w zamkniętych pomieszczeniach, nawet gdy produkują wiele iskier. Jest to więc bardzo bezpieczna forma rozrywki, która daje niesamowite efekty. 

zimne ognie na wesele

Jest wiele rodzajów zimnych ogni, które w zależności od formy, można spokojnie wykorzystać podczas wesela. W zależności od tego, jaki Para Młoda ma plan, zimne ognie na wesele mogą różnić się między sobą długością spalania. Istnieją bowiem długie zimne ognie 90cm lub w rozmiarze 55cm  – takie nadają się przede wszystkim podczas wspólnych zdjęć czy pierwszego tańca. Gdy Pana Młoda wymarzyła sobie zimne ognie podczas wjazdu tortu na salę, wystarczą krótsze np. 25cm. Najbardziej optymalne jednak będą zimne ognie o długości 40 cm. 

Wybierając zimne ognie na wesele trzeba pamiętać przede wszystkim o kwestiach bezpieczeństwa. Jeśli Pana Młoda decyduje się na taką formę przystrojenia swojej uroczystości ślubnej, powinna wybrać zimne ognie od zaufanego dostawcy. Zimne ognie powinny również posiadać certyfikat bezpieczeństwa (EAC i CE), a także instrukcje w języku polskim. 

Dlaczego zimne ognie na wesele są coraz bardziej chodliwe? Ponieważ jest to zdecydowanie jedna z tańszych form urozmaicenia wesela, która tworzy niezapomniany klimat i cudownie prezentuje się na fotografiach.  Zimne ognie na wesele można zorganizować praktycznie w każdym zakątku naszego kraju. Nie ma znaczenia czy jesteście z podkarpacia czy z małopolski, wszędzie znajdą się firmy, które proponują tego 

Zimne ognie na wesele – jak je wykorzystać? 

Jest wiele różnych opcji zastosowania zimnych ogni na weselu. Wszystko zależy od upodobań Pary Młodej i ich oczekiwań. 

Po pierwsze zimne ognie fantastycznie będą prezentować się podczas przywitania Pary Młodej po przyjeździe na sale weselną. To ten moment, który wymaga podkreślenia i zasługuje na celebrację. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy bardzo wcześnie robi się ciemno, zimne ognie wprowadzą Parę Młodą orz wszystkich gości w nastrojowy klimat wesela. 

Kolejnym momentem uroczystości ślubnej, podczas której zimne ognie mogą sprawić, że wszyscy poczują się wyjątkowo, jest pierwszy taniec. Tutaj w szczególności warto zwrócić uwagę na wykorzystanie zimnych ogni w postaci fontanny iskier.

zimne ognie na pierwszy taniec

Zimne ognie w pomieszczeniach są jak najbardziej bezpieczne dlatego warto podkreślić nimi wyjątkowość chwili, jaką jest pierwszy taniec. Wybierając firmę, która zagwarantuje wysokiej jakości produkt z fontanną iskier, trzeba pamiętać o zasadach i certyfikatach bezpieczeństwa. Na stronie www.dodatki-weselne.pl Pary Młode z pewnością znajdą produkt, który spełni ich oczekiwania. W przypadku fontanny iskier bardzo ważny jest, aby produkt był nietoksyczny, wolny od dymu i ściśle zaprojektowany do bezpiecznego użytkowania w pomieszczeniach. Fontanna iskier najlepiej sprawdza się podczas pierwszego tańca, natomiast nie ma przeszkód, aby wykorzystać ją podczas wejścia na salę, toastów, wjazdu tortu itp. Fontanna iskier z pewnością będzie świetnie prezentować się na zdjęciach, a goście wstrzymają oddech ze wzruszenia. 

Zimne ognie na wesele najchętniej Pary Młode wykorzystują podczas krótkiej sesji z gośćmi lub też w pojedynkę. W ciepły, letni wieczór ( ale też i zimowy, bo czemu nie?) , otoczona światłem z zimnych ogni stworzonych przez gości weselnych, zbuduje świetne tło dla pięknych zdjęć. Para Młoda w blasku ciepłego światła będzie cudownie prezentować się na fotografiach ślubnych. 

Pomysłowe zdjęcia z zimnymi ogniami to przede wszystkim brożka fotografa. To z nim wcześniej warto ustalić pewnie kwestie, aby mógł się odpowiednio przygotować. Para Młoda może dokładnie sprecyzować, na jakich zdjęciach z zimnymi ogniami najbardziej im zależy, ale też dać możliwość popisu dla fotografa. Zimne ognie na wesele to atrakcja nie tylko sama w sobie lecz również możliwość sfotografowania fantastycznych ujęć. Specjalnie aranżowane zdjęcia z wykorzystaniem zimnych ogni ( zarówno w pomieszczeniu jak i w plenerze) to świetnia pamiątka na lata. Dzięki nim Para Młoda będzie mogła wrócić do tych wspaniałych momentów w każdej chwili. 

zimne ognie nowy sącz i krosno

Zimne ognie na wesele, czy to w Krośnie czy Nowym Sączu, można również wykorzystać poprzez tworzenie różnego rodzaju nietuzinkowych koncepcji takich jak zimne ognie w kształcie serca czy gwiazdy.

Jest to świetny pomysł na tło dl zdjęć, dekoracja przed wejściem na sale czy po prostu atrakcja dla gości, przy której chętnie będą sami się fotografować. Sztuczne ognie na weselu świetnie prezentują się również w ruchu. To kolejna atrakcja dla gości ale też wyzwanie dla fotografa. Zdjęcia mogą przedstawiać sam efekt iskrzących się ogni, jednak ciekawszym pomysłem będzie rejestracja ruchu świetlnego jaki pozostaje na matrycy aparatu. Dzięki temu powstaną niezapomniane fotografie, które będą zachwycać Parę Młodą jeszcze przez lata. 

Zimne ognie na wesele – dobra organizacja to podstawa. 

Para Młoda musi mieć wcześniej ustaloną koncepcję w jaki sposób chciałaby wykorzystać zimne ognie na swojej uroczystości. Najlepiej, gdy dostęp do całego planu mają świadkowie, DJ czy zespół. Mogą oni ogłosić kiedy goście mają na przykład udać się na zewnątrz, aby wykonać kilka pamiątkowych zdjęć z zimnymi ogniami. Dzięki temu można uniknąć niepotrzebnego chaosu. Dobrze jest również poinformować wcześniej gości weselnych do czego mają służyć zimne ognie, aby przypadkiem wcześniej ich nie zużyli.

Warto również pamiętać, aby zaopatrzyć się wcześniej w zapałki i zapalniczki (najlepiej, żeby świadkowie mieli je przygotowane w jednym miejscu, a następnie, już przed samym wydarzeniem, rozdali gościom). Jeśli zostaną dodatkowe zimne ognie wtedy bez problemu można je rozdać gościom. Instrukcja z nich korzystania również będzie przydatna, nie wszyscy przecież muszą od razu wiedzieć jak na przykład odpalić zimnie ognie i do czego w ogóle mają służyć. 

Zimne ognie na wesele to fantastyczny pomysł na piękne zdjęcia i atrakcje do gości! Sprawdźcie ofertę na www.dodatki-weselne.pl i dowiedźcie się więcej na temat urozmaicenia wesela zimnymi ogniami! 

1 komentarz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *