Drewniane dodatki weselne jako świetna dekoracja na wesele w stylu rustykalnym

Drewniane dodatki weselne jako świetna dekoracja na wesele w stylu rustykalnym

Poznaj nasze pomysły na drewniane dodatki weselne w Nowym Sączu i Krośnie. Coraz częściej zdarza nam się uczestniczyć lub też w niektórych przypadkach organizować wesela w stylu boho. Tutaj królują naturalne dodatki w postaci świeżych kwiatów, lekkich, zwiewnych materiałów, motywów w stylu indiańskim czy właśnie uzupełnień w postaci drewna w różnych konfiguracjach. Charakterystyczny, lekko ziemisty zapach, drewno to niezwykły niezastąpiony materiał, który niekiedy powoduje powrót do dzieciństwa. 

Jeśli zatem chcecie, aby Wasz ślub miał charakter rustykalny, warto go podkreślić drewnianymi dodatkami, które dodadzą uroku i sprawią, że wesele będzie miało niepowtarzalny klimat. 

Drewniane dodatki weselne – co możesz wybrać?

Drewniane dodatki weselne tworzą świetną atmosferę i sprawiają, że charakter uroczystości jest jeszcze bardziej podkreślony. Nieważne czy ślub organizujecie w małopolsce czy na podkarpaciu – teraz trędy są wszędzie bardzo podobne. 

Dziś chcę przedstawić kilka propozycji drewnianych dodatków weselnych, które podkreślą znaczenie każdej uroczystości i wniosą ją na zupełnie inny poziom. Każdy z was może wybrać takie dodatki, które najbardziej odpowiadają charakterowi i klimatowi wesela.

Od czego warto zacząć?

Zaproszenia! Bardzo ważny jest ich wybór ponieważ to właśnie zaproszenia najczęściej sugerują w jakim charakterze odbędzie się wesele. Coraz częściej mogą mieć one postać drewnianej okładki z pięknie wyrzeźbionymi cytatami i treścią. Takie drewniane zaproszenie wygląda stylowo i na pewno przypadnie do gustu wszystkim zaproszonym gościom. Do charakteru zaproszeń ślubnych warto również dopasować winietki, które również mogą stanowić świetny drewniany dodatek weselny. 

drewniane zaproszenia weselne

Kolejną dekoracją, która może być wykonana z drewna są podziękowania/upominki dla gości. Co na przykład? Łyżeczki, których w kuchni nigdy nie jest za wiele, zwłaszcza tych dekoracyjnych. Miłym prezentem dla gości, a zarazem drewnianą dekoracją weselną, która będzie na nich czekać już przy stołach, mogą być drewniane akcesoria kuchenne z wygrawerowanymi na nich imionami. Jeśli nie łyżeczki to właściwie każdy innymi kształt dobrze się tu sprawdzi. Magnesy, serduszka, puzzle – wszystkie te drewniane dekoracje weselne to super pomysł na wykorzystanie jako podziękowania dla gości. Nasze drewniane dekoracje mogą zostać dostarczone na terenie takich miast jak Nowy Sącz, Krosno, Sanok czy Gorlice.

drewniane upominki weselne

Warto też za wczasu pomyśleć o dekoracji na tort, które również mogą być wykonane z pięknego drewna. Mowa tutaj przede wszystkim o toperach w różnym kształcie. Mogą mieć one formę napisu czy symbolu, wszystko zależy od oczekiwań Państwa Młodych i ich fantazji. Topery powinny wyróżniać się niebanalnym wzornictwem i podkreślać wypiek swoim stylem. 

topery jako drewniane dodatki weselne

Kolejne, niebanalne drewniane dodatki weselne to stylowe pudełka na obrączki. To wspaniały sposób przekazania parze młodej obrączek podczas ceremonii zaślubin. To właśnie w nich odbija się zaangażowanie Młodych w przygotowanie całej ślubno-weselnej oprawy. Obrączki to nie szczegół, a mimo to, wiele par nie przywiązuje uwagi do tego, w jaki sposób je wyeksponować. Mała, drewniana szkatułka z grawerem z pewnością przyciągnie uwagę i zrobi wielką furorę. 

pudełka na obrączki

Od kilku sezonów bardzo modne są drewniane dekoracje weselne w postaci napisów układających się w konkretne wyrażenia. Mogą to być również same inicjały Państwa Młodych. To świetna dekoracja, która równocześnie będzie stanowiła tło dla zdjęć. To, co również jest ważne to fakt, że tego typu dekoracje można zamówić w stosunkowo niskich cenach. 

drewniane napisy weselne

Nie tylko drewniane napisy ale również tablice powitalne czy rozmieszczenie gości przy stołach, mogą być wykonane z tego pięknego materiału. Od zapoznania się z tablicami powitalnymi, goście rozpoczynają uroczyste wejście na salę, gdzie odbędzie się wesel. Drewniana tablica to ukłon w stronę gości, który wywoła uśmiech na ich twarzach.

Ostatnio super pomysłem jest ten wykorzystanie drewnianej drabiny jako dekoracji weselnej, a jednocześnie stanowiącej stół dla słodkich wypieków. Wystarczy ją pięknie udekorować świeżymi kwiatami i lekkimi lampionami, a efekt końcowy będzie oszałamiający. 

drabina weselna

Świetna drewniana dekoracja weselna to również numery stołów. Tego typu dekoracje można stworzyć samemu i za niewielkie pieniądze. Im mniej precyzyjne i dopracowane liczby, tym nawet lepiej. To jeden z tych elementów wesela, które możecie wykonać sami wykorzystując do tego piękne drewno.

drewniane numery stołów

Również skrzynka na koperty może stanowić piękne drewniane dekoracje weselne. Tutaj Państwo Młodzi również mogą ponieść wodze fantazji i wykonać ją sami. Wystarczą flamastry, kolorowe farby i nieograniczona wyobraźnia, aby taka drewniana skrzynia wyglądała pięknie i stylowo.

Księga gości również może mieć oryginalny kształt i wykonanie. Na przykład warto zastanowić się czy nie stworzyć czegoś na miarę drzewa, gdzie goście będą wpisywać swoje życzenia. Takie drzewo w całości może być wykonane z drewnianych elementów co nada mu charakteru. Do tego wystarczy dodać drewniany napis z datą i inicjałami Państwa Młodych i piękna pamiątka gotowa.

drewniana księga gości

Drewniane dekoracje weselne – warto je wybrać ponieważ….

To piękna oprawa dla Waszego wesela, nie tylko tego w stylu rustykalnym. Drewnem można bawić się na wszelkie sposoby i wykorzystać je do ozdoby nie tylko wnętrza sali ale również jako ciekawych gadżetów. Drewno jest magiczne i niesie za sobą niezapomniany efekt końcowy. Jeśli mieszkacie w małopolsce lub na podkarpaciu, chętnie pomożemy Wam dobrać piękne drewniane dekoracje weselne, które przyozdobią uroczystość. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tutaj >>>

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *