Instax na wesele jako alternatywa dla fotobudki

Instax na wesele jako alternatywa dla fotobudki

Fotobudki już od kilku lat cieszą się niezwykłym powodzeniem zarówno wśród młodych par jak i gości weselnych. Fotobudka to świetna rozrywka, która z pewnością urozmaici nie jedno przyjęcie weselne, goście będą zachwyceni, będą mogli przebrać się do zdjęć, a jednocześnie zostawią pamiątkę dla Młodej Pary. 

Ostatnio bardzo popularna stała się również fotobudka lustro, która tym różni się od zwykłej fotobudki, że jest to szklany dotykowy ekran wykonany ze szkła hartowanego, a całość oprawiona jest ramą. W przypadku fotobudki lustro fajna jest również możliwość podpisu na zdjęciach. Pozwala na to oprogramowanie, które jest bardziej rozbudowane niż przypadku zwykłej fotobudki. Jest ona zdecydowanie bardziej elegancka niż zwykła fotobudka i z pewnością sprawdzi się nie tylko na wyszukanych weselach ale również na niestandardowych przyjęciach okolicznościowych.

fotobudka lustro nowy sącz

Co jednak w sytuacji, kiedy Młoda Para wcale nie jest przekonana do fotobudki, a mimo wszystko chciałaby zapewnić swoim gościom fajną zabawę ze zdjęciami? W takiej sytuacji na plan wysuwa się instax na wesele. To świetne rozwiązanie, kiedy Młodzi nie chcą wynajmować fotobudki, ale mimo wszystko chcą, aby goście dobrze bawili się wykonując różne zdjęcia, niekoniecznie angażując w to fotografa.

Polaroidy wracają do łask, a co za tym idzie są nieodzownym elementem na weselach. Technologia poszła do przodu, szał na polaroidy wraca. 

Polaroid to aparat fotograficzny, który umożliwia niemal natychmiastowe wywołanie zdjęcia, powstały w 1947 roku. Obecnie technologia na tyle poszła do przodu, że zdjęcia wykonane polaroidem otrzymujemy nie tylko w sepii ale również i w kolorze, na wysokiej klasy wkładach. Klimat i jakość zdjęć z polaroida robi wrażenie, co przyciąga uwagę między innymi par młodych. 

Najbardziej popularne obecnie polaroidy produkuje Fujifim. Mało kto nie słyszał o instaxie mini. Jest to świetne rozwiązanie, które z pewnością warto przemyśleć biorąc pod uwagę zdjęcia na wesele. 

instax na wesele nowy sącz i krosno

Istax na wesele lepiej angażuje większość ilość osób na przyjęciu. 

Instax na wesele i jego zalety

Po pierwsze na pewno wpadnie nam do głowy pytanie czy inwestycja w instaxa na wesele to dobry pomysł? W porównaniu do wynajęcia fotobudki ( której ceny zaczynają się od 1500 zł wzwyż) zdecydowanie tak. 

Dlatego warto pomyśleć nad wynajmem aparatu instax. W tym przypadku koszty są bardzo niskie. Instax na wesele będzie kosztować około 300-650zł w zależności od wyboru pakietu. Zapraszamy do kontaktu tutaj> aby poznać szczegóły pakietów wynajmu.

Instax na wesele zdecydowanie przyczynia się do zaangażowania i integracji gości. Kącik fotograficzny można ustawić dosłownie wszędzie. Wszystko zależy od inwencji twórczej. Poza tym to świetna zabawa ponieważ to goście sami wykonują zdjęcia i mogą sprawdzić się w roli fotografa. 

wykorzytsanie instax na weselu

Obsługa instaxa jest banalnie prosta. Jeden przycisk i zdjęcie gotowe. Wystarczy poczekać 2 minuty, aby zobaczyć efekty. Gabaryty instaxa a fotobudki są nieporównywalne, a zabawa jest tak samo dobra, jak nie lepsza. W przypadku instaxa na weselu możemy jak najbardziej wykorzystać wszelkiego rodzaju rekwizyty do zdjęć. 

W przypadku instaxa na wesele dużym plusem jest również brak ograniczenia czasowego. Instax może być dostępny dla gości weselnych przez całą noc, oczywiście do momentu kiedy nie skończą się wkłady 🙂

Ze zdjęć wykonanych instaxem powstaje niezapomniana księga pamiątkowa dla Pary Młodej, która z pewnością będzie im przypominać te cudowne chwile spędzone w gronie najbliższych. 

Magia instaxa na wesele…

To niezapomniana możliwość uwiecznienia tych cudownych chwil na małych zdjęciach, które goście weselni mogą zatrzymać dla siebie albo podarować Parze Młodej wklejając do księgi gości. Instax na wesele to nie tylko moda ale przede wszystkim świetna, rodzinna zabawa 🙂

Zapraszamy to poznania naszych pakietów >>>

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *