Dlaczego warto zainwestować w wedding bar?

Dlaczego warto zainwestować w wedding bar?

Mało jest wesel, które organizuje się bez alkoholu. W Polsce jest to bardzo głęboko zakorzenione w tradycji. Dlatego warto zaopatrzyć się w coś, co uatrakcyjni przyjęcie – z pewnością będzie to wedding bar.

Wedding bar to po prostu mobilny bar z wynajętym barmanem, który podczas wesela będzie dla gości przygotowywać wybrane drinki. Na rynku jest wielu barmanów, którzy świadczą swoje usługi podczas uroczystości i innych imprez okolicznościowych, jednak nie posiadają w swojej ofercie mobilnych barów. Warto więc postawić na taką usługę barmańską, która właśnie taki bar zapewni. Zwykłe, zestawione stoły nie są w żaden sposób atrakcyjne i profesjonalne. Trzeba też wystrzegać się barmanów, którzy swoją „pomysłowością” zestawiają na przykład kilka stołów, z których tworzą prowizoryczne bary, niezbyt bezpieczne i stabilne. Dobrze też jest dowiedzieć się czy drink bar posiada regał na alkohole. Nie jest on konieczny ale z pewnością zdecydowanie ładniej wygląda, eksponując proponowane alkohole.

Za profesjonalnym wedding barem idą w parze doświadczeni barmani, którzy nie są tylko od nalewania drinków. Powinni też służyć radą dla gości w przypadku wyboru alkoholi, wykazywać się umiejętnością właściwego dobierania i mieszania składników ale też posiadać odpowiednie cechy osobowościowe. To dzięki nim barmani rozkręcają imprezę, że sprawiają, że goście weselni z chęcią odwiedzają wedding bar ze względu na właśnie przyjazny jego charakter. 

wedding bar nowy sącz i krosno

Drink bar to nie tylko urozmaicenie uroczystości ślubnej ale zapewnienie swoim gościom świetnej zabawy.

Powody, dla których warto mieć zapewniony wedding bar

Nietypowy bar to z pewnością oryginalny pomysł na wzbogacenie wesela. To jeden z tych dodatków weselnych, nad którym warto poważne się zastanowić i wliczyć w koszta ślubu. Dlaczego? Powodów takiej sytuacji jest kilka.

Wiadomo, że napoje obok jedzenia stanowią jedno z najważniejszych elementów podczas wesela. Warto więc zadbać, aby na stole nie pojawiła się tylko i wyłącznie wódka.

Kolorowe drinki serwowane z wedding baru, nie tylko uświetnią stół ale przede wszystkim będą stanowiły alternatywę dla osób nie spożywających czystej wódki. Nie prawdą jest bowiem, że drinki są jedynie domeną kobiet. Mężczyźni też chętnie po nie sięgają. Profesjonalni barmani w wedding barze zazwyczaj oferują po kilkanaście sprawdzonych opcji, które spełnią oczekiwania gości i na pewną wpiszą się w ich gusta. Dobry barman to również taki, który będzie w stanie zaproponować gościom drinki wymyślając coś od siebie i komponując ulubione składniki gości.

Wedding bar z profesjonalnym barmanem to świetna atrakcja dla Pary Młodej w szczególności w województwie małopolskim i podkarpackim. Oprócz tego, że drinki same w sobie urozmaicą wesele, barmani często również oferują gościom wszelkiego rodzaju pokazy barmańskie połączone z różnymi konkursami. Na co dzień nie mamy bowiem do czynienia z takimi przedstawieniami, na pewno będzie ona stanowić rozrywkę. Barmani często postrzegani są jako wodzirejowie, którzy rozkręcają nie jedną imprezę weselną.

wedding bar małopolska i podkarpacie

Oprócz atrakcji dla dorosłych gości, wedding bar jest też wielką frajdą dla najmłodszych. W swojej ofercie barmani potrafią oczarować dzieci przygotowując kolorowe, bezalkoholowe drinki, a także wszelkie alternatywy ze zdrowych soków. Poza tym nie każdy jest fanem alkoholu – dlatego warto zadbać i to tych gości, którzy go nie spożywają. 

Barmani stanowią profesjonalną obsługę wesela. Każdy  potrafi nalać wódkę do kieliszka, ale nie wszyscy przyrządzą znakomite i wyszukane drinki. 

Mobilny bar to urozmaicenie ale też doskonała atmosfera. Doświadczony barman potrafi stworzyć przyjazny nastrój wśród zgromadzonych gości. Czują się dobrze we własnym towarzystwie.

Wedding bar bez profesjonalnego barmana nie ma racji bytu. Szczególnie w Nowym Sączu i Krośnie ze względu na dużą konkurencje. To on bowiem jest odpowiedzialny za jego obsługę. Ma za zadanie zapewnić gościom drinki ale również zadbać o świetną atmosferę. Zajmuje się obsługą, rozmową, pokazami i budowaniem nastroje sprzyjającego zabawie. Bez niego trudno sobie wyobrazić drink bar!

Koszty wynajęcia wedding bar – czy to się opłaca? 

Wynajmując w wedding bar w małopolsce i podkarpaciu, warto wziąć pod uwagę wliczając go w budżet ślubny. Taki mobilny bar, to sprawa bardzo indywidualna i on tego też zależeć będzie całościowy koszt. Lista drinków, alkohole, pokaz, liczba barmanów ( w zależności od ilości gości od jednego do trzech) – to wszystko ma swoją cenę. Dlatego warto zastanowić się nad preferencjami i nad tym, czego oczekujemy od wedding baru.

Oczywiście wedding bar nie musi być dostępny przez całą noc, można go wynająć na kilka godzin. Mamy kilka możliwości wynajmu w miastach: Nowy Sącz, Krosno, Sanok, Gorlice czy Stary Sącz.

Wedding bar to doskonały dodatek weselny, który wzbogaci uroczystość ślubną!

drink bar nowy sącz i krosno

Zobacz naszą ofertę tutaj >>> Wedding Bar na każdą okazje 🙂

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *