Organizacja Wesel

 

Organizacja Wesel – informacje 

To my, konsultantki ślubne jednak dla Naszych Par jesteśmy czymś więcej niż ekspertkami branży ślubnej, jesteśmy doradcą, pomysłodawcą, przyjacielem i zaufaną osobą.

Znamy oczekiwania oraz budżet Pary Młodej, dzięki czemu narzeczeni oszczędzają mnóstwo czasu na znalezienie odpowiednich usługodawców, a w dniu ślubu dbamy o każdy szczegół, oszczędzając Parze Młodej niepotrzebnego stresu.

Wszyscy po weselu oczekują pięknych dekoracji, wspaniałej oprawy muzycznej i pysznego jedzenia. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, ile kryje się za organizacją i dopięciem wszystkiego na ostatni guzik.

Mordęga planowania, łatanie budżetu, kryzysowe sytuacje i ogromny stres to chleb powszedni dla nowożeńców, który towarzyszy w tak ważnym dla nich dniu.

Wszystkim się zajmiemy!

Konsultacje

Współpracę rozpoczynamy od spotkania, na którym poznajemy Państwa oczekiwania, dzięki rozmowie określamy najważniejsze szczegóły potrzebne do stworzenia indywidualnej oferty m.in. motyw przewodni, miejsce wydarzenia oraz budżet. Po zatwierdzeniu przez Państwa warunków współpracy, projekt spoczywa w naszych rękach.

Pełna Organizacja

Krok po kroku urzeczywistniamy wspólnie ustalony plan działania. Jesteśmy w stałym kontakcie z Wami oraz ze wszystkimi usługodawcami, pilnujemy terminów podpisywania umów oraz wpłat zaliczek, innymi słowy dbamy o każdy najmniejszy szczegół

Planowanie

Stylizujemy charakter wesela, opracowujemy motyw przewodni zgodny z Waszymi zainteresowaniami, ulubionymi kwiatami czy określonym kolorem. Do każdego ślubu i wesela podchodzimy bardzo indywidualnie, tworząc dla Was szczegółowy kosztorys całego przedsięwzięcia, który po zaakceptowaniu pozwoli przejść do kolejnego etapu.

Koordynacja Ślubu i Wesela

Najważniejszy dzień w życiu powinien być pozbawiony stresu oraz niepowodzeń, dlatego na Państwa życzenie jesteśmy z Wami w tym wyjątkowym dniu, działamy zgodnie ze stworzonym wcześniej scenariuszem dnia ślubu, pilnując przy tym pracy wszystkich usługodawców, tak abyście mogli w pełni cieszyć się tym dniem.

Częściowa organizacja

Możecie zgłosić się do nas na każdym etapie przygotowań, pomożemy zadbać o to aby Wasz wielki dzień stał się wymarzonym! Szczegółowo omówimy zakres naszej pracy, bo to Wy decydujecie o naszych działaniach. Przygotujemy indywidualny kosztorys, harmonogram prac oraz scenariusz dnia ślubu. Podejmiemy się także koordynowania dnia ślubu, tak abyście nie musieliście sobie, świadkom czy rodzicom weselnym zaprzątać głowy dodatkowymi zadaniami.

Pamiętajcie proszę, że skorzystanie z naszych usług nie oznacza, że nie macie kontroli nad przebiegiem planowania. Na każdym etapie jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Zajmujemy się również pomocą w organizacji:

Wieczory panieńskie i kawalerskie

W ten ostatni wieczór w stanie wolnym, zapewniamy Wam nietuzikowe atrakcje!

Zaręczyny

Nie masz pomysłu na wyjątkowe i niezapomniane zaręczyny? Nasza nietypowa kreatywność pomoże Ci sprawić, aby Twoja wybranka wspominała zaręczyny do końca życia!

Inne uroczystości rodzinne

Zorganizujemy niezapomniane przyjęcia komunijne, chrzciny, jubileusze oraz inne rodzinne uroczystości.

Kontakt:

Dominika 536-273-224 Adam 693-088-692

Kontakt:

Ania 517-855-890 Artur 727-914-814

Wyślij wiadomość

W każdej chwili możesz wysłać do nas wiadomość kożystając z formularza poniżej

Podkarpackie - Kontakt do przedstawiciela naszej firmy z województwa Podkarpackiego

10 + 15 =

Małopolskie - Kontakt do przedstawiciela naszej firmy z województwa Małopolskiego

15 + 6 =