Balony Led

Balony Led – informacje i galeria

Chciałbyś, aby Twoje wesele lub inną imprezę okolicznościową uświetniła atrakcja, która zapadnie gościom w pamięć na długi czas? Podoba Ci się efekt, jaki dają klasyczne lampiony, ale uważasz je za zbyt banalną opcję? Koniecznie zainteresuj się niesamowicie efektownymi balonami LEDowymi napełnianymi helem. To bazujące na najmodniejszym obecnie oświetlenie typu LED balony robią niesamowite wrażenie i urzekają swoim urokiem.

Zdecydowanie najczęściej helowe balony LEDowe wykorzystywane są na zewnątrz, gdzie już po zapadnięciu zmroku piękne rozpraszają otaczające ciemności, nadając otoczeniu niepowtarzalny urok. Duże skupiska takich świecących balonów mogą z powodzeniem zdobić podjazd lub wejścia do lokalu, w którym odbywa się Twoja impreza, i w ten sposób witać przybyłych gości w sytuacji, kiedy impreza zaczyna się już po zmierzchu.

Najczęściej wynajmowane są balony na wesele gdzie wypuszcza się je po zmroku w powietrze. Jest to świetny efekt gdzie dziesiątek efektownie oświetlonych ledowych balonów, które emanując nastrojowym światłem, poszybują w przestworza.

Kontakt:

Dominika 536-273-224 Adam 693-088-692

Kontakt:

Ania 517-855-890 Artur 727-914-814

Wyślij wiadomość

W każdej chwili możesz wysłać do nas wiadomość kożystając z formularza poniżej

Podkarpackie - Kontakt do przedstawiciela naszej firmy z województwa Podkarpackiego

1 + 13 =

Małopolskie - Kontakt do przedstawiciela naszej firmy z województwa Małopolskiego

10 + 13 =