Fotobudka lustro – nowy sposób na wzbogacenie przyjęcia weselnego.

Fotobudka lustro – nowy sposób na wzbogacenie przyjęcia weselnego.

Fotobudka to bardzo dobrze znany gadżet wykorzystywany podczas ceremonii ślubnych. Zapewnia gościom super zabawę z dużą dawką humoru, a Para Młoda ma pamiątkę na długie lata. Chcesz dowiedzieć się czym jest fotobudka lustro i jak wykorzystać je na przyjęciu weselnym?

Na początku warto jednak wspomnieć czym jest fotobudka lustro w porównaniu do zwykłej fotobudki?

Fotobudka lustro przybyła na polski rynek z zachodu i jest zupełną nowością. Boom na tego rodzaju rozwiązania na imprezach dopiero się zacznie, ale Ty możesz już dowiedzieć się czy jest to odpowiedni gadżet na organizowane przez Ciebie wydarzenie.

fotobudka lustro nowy sącz

Zwykła fotobudka już na tyle zakorzeniła się w świadomości konsumentów, że trudno ją będzie wyprzeć przez nowe trendy. Nie zmienia to jednak faktu, że Klienci są ciekawi nowych rozwiązań, co sugerują na przykład wyniki google i częstotliwość wpisywania słowa kluczowego fotobudka lustro.

Fotobudka lustro jest czymś nowym na rynku, a konsumenci chcieliby się dowiedzieć w jaki sposób może ono uatrakcyjnić imprezę. Woj. Małopolskie i Podkarpackie to miejsca w których głównie działamy z naszą fotobudką lustro.

Fotobudka lustro różni się tym od zwykłej fotobudki, że w rzeczywistości jest to duży, szklany ekran dotykowy przeważnie od 50 do 70  cali. Zawsze warto jednak wybierać te większe, około 60 calowe. Na ekranie dotykowym znajduje się hartowane szkło, a całość oprawiona jest ramą. Szkło hartowane jest niezbędne w przypadku fotobudki lustro ze względów bezpieczeństwa oraz chroni przed uszkodzeniami ekranu jak i dotyku. 

Fotobudka lustro jest wyposażona w ekran dotykowy, aparat cyfrowy oraz drukarkę termosublimacyjną. Sterowane przez intuicyjne menu wykonują kolejno 3 zdjęcia , które następnie drukowane są w kilkanaście sekund na profesjonalnym papierze fotograficznym. Tło dla szalonych zdjęć zapewnia zdalnie sterowana kolorem kabina led (jeśli chcesz). Standardowo ustawiamy wybrane tło fotograficzne.

Kolejną niewątpliwą różnicą między zwykłą fotobudką, a fotobudką lustro, oprócz samego wyglądu, jest możliwość podpisu na zdjęciach. Pozwala na to oprogramowanie, które jest bardziej rozbudowane niż w przypadku fotobudki. Podpis na zdjęciu jest możliwy po wykonaniu sesji, przed samym wydrukiem fotek.

fotobudka lustro małopolska

Fotobudka lustro posiada bardzo fajną opcje, której brakuje w zwykłej photo booth. Jest to mianowicie duży flesh doświetlający zdjęcie. Dużym plusem jest też dyfuzor w postaci białej plexi. Fotobudka lustro obejmuje znacznie większy obszar, dlatego często wymaga doświetlenia dwoma lampami. Gdzie wynajmujemy naszą fotobudkę lustro – Nowy Sącz, Krosno, Gorlice, Sanok.

Fotobudka lustro – plusy i minusy z korzystania.

W przypadku fotobudki lustro  bardzo liczy się innowacyjność. Będzie to świetne rozwiązane dla tych, którym przejadła się zwykła fotobudka. Po drugie, jest tutaj szeroki wachlarz możliwości animacyjnych, personalizacji ekranu czy podpisu na zdjęciach. Poza tym fotobudke lustro można przystroić rodem z Hollywood, dodając bogatą ramkę, czerwony dywan czy słupki odgradzające. Tutaj od samej funkcjonalności liczy się również design. 

Fotobudka lustro bardzo szybko się rozkłada. Dzięki temu bez przeszkód można przygotować je nawet już podczas trwania imprezy. Rozłożenie zajmuje około 10 minut. Fotobudka lustro potrafi też uchwycić nawet 12 osób na jednym zdjęciu. Jest całkowicie dostosowane dla osób na wózkach inwalidzkich. Możliwość wygodnej i bezpieczniej obsługi dla dzieci. 

Czasami jednak cena wynajmu fotobudki lustro może przekraczać cenę zwykłej fotobudki nawet o 300 zł. Drugim minusem może być fakt, że czas oczekiwania na zdjęcie wydłuża się do kilku minut. Jednak efekt i wspomnienia wynagradzają wszystko!

Fotobudka lustro to świetna nowość na rynku…

Która zadowoli wszystkich gości i wzbogaci niejedną imprezę. Tak samo jak zwykła fotobudkę można ją wzbogacić o śmieszne dodatki wykorzystywane podczas zdjęć. W połączeniu z różnymi tłami dadzą zabawny i niezapomniany efekt. 

fotobudka lustro nowy sącz

Fotobudka lustro to najlepszy gadżet jakim możesz uatrakcyjnić swoje przyjęcie! 

Zobacz naszą ofertę wynajęcia fotobudki lustro „selfie mirror” tutaj >>>

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *