Dmuchańce na imprezy okolicznościowe – kiedy możesz je wykorzystać?

Dmuchańce na imprezy okolicznościowe – kiedy możesz je wykorzystać?

Podczas wszelkich zorganizowanych imprez zawsze znajdą się osoby, które przychodzą z dziećmi. Nieważne czy są to urodziny, chrzciny czy wesela – dzieci się pojawiają. Dlatego w takich sytuacjach warto zadać sobie pytanie czy można by było je zainteresować? Animator to oczywiście świetny pomysł, ale dzieci powinny również mieć możliwość wyszaleć się same. Mogą bawić się w swoim gronie, a przy okazji stracą trochę energii podczas wspólnej zabawy z rówieśnikami.

Najlepszym sposobem na dmuchańce jest ich zastosowanie podczas dziecięcych urodzin, na  przykład we własnym ogrodzie. Sezon  wiosenno-letni to zdecydowanie najlepszy czas na organizację imprez z taką rozrywką dla dzieci. Głównie pomagamy w organizacji takich imprez w województwie małopolskim i podkarpackim. W zależności od wieku dzieci dostępne są różne formy tego typu zabaw. Dla najmłodszych poleca się najczęściej dmuchańce w postaci basenów z piłeczkami, dla starszych natomiast bardzo często poleca się dmuchańce w stylu zamków, pirackich statków, zjeżdżalni czy trampolin.

dmuchańce do wynajęcia

Tego typu zabawa dla dzieci z pewnością ożywi całą imprezę i sprawi, że dzieci będą ją pamiętać jeszcze przez długi czas. Coraz większa popularność dmuchańców wynika przede wszystkim z chęci dostarczenia rozrywki swoim pociechom na świeżym powietrzu.

Dmuchane zabawki ( zamki, baseny, ścianki wspinaczkowe, bramki) to świetny pomysł na wykorzystanie nie tylko podczas przyjęć dla dzieci, ale także okazja dla rodziców, podczas rodzinnych uroczystości, na chwilę oddechu dla siebie. Nasze dmuchańce można wynająć w Nowym Sączu, Gorlicach, Krośnie, Sanoku, Krakowie i okolicach.

Dlatego jeśli organizujecie imprezę rodzinną (niekoniecznie skierowaną na dzieci) warto przede wszystkim wziąć pod uwagę ile osób będzie obecnych z pociechami. Będzie to determinować ilość zamówionych zabawek, koszty obsługi itp. Nie zmienia to jednak faktu, że dzieci będą bardzo szczęśliwe jeśli spożytkują swoją energię podczas zabawy na dmuchańcach. Decyzja o wynajęciu dmuchańców przyniesie same pozytywne skutki ale warto jednak pamiętać żeby…

dmuchaniec nowy sącz i krosno

Dmuchańce były bezpieczną formą rozrywki dla dzieci!

Dlatego zanim zdecydujecie się wynająć takie zabawki trzeba dokładnie sprawdzić firmę dostarczającą tego typu usługi, wszelkie certyfikaty oraz dokumenty potwierdzające, że ich sprzęt jest sprawny. Chodzi tutaj o bezpieczeństwo dzieci, a na tym nie można w żaden sposób oszczędzać!

Dmuchańce zawsze powinny być wynajmowane z obsługą. Taka obsługa jest droższa ale biorąc pod uwagę ryzyko związane na przykład z rozkładaniem, obsługą podczas zabawy, okazuje się, że dopłata za wynajem urządzenia z dodatkowymi osobami jest symboliczna. Poza tym cała odpowiedzialność za bezpieczeństwo uczestników zabawy leży po stronie właściciela. W tym przypadku niezbędne jest również spisanie odpowiedniej umowy przed wynajmem.

Dmuchańce są bezpieczną formą zabawy dla dzieci jednak tylko wtedy, gdy są prawidłowo rozłożone i zasilane.  Może się bowiem okazać, że dmuchańce nie mają wystarczającej ilości powietrza, co w konsekwencji może prowadzić do poważnych wypadków. Poważne zagrożenie mogą również stanowić sytuacje, w których zabawki będą wykorzystywane niezgodnie z ich przeznaczeniem. Dlatego ważne jest, aby osoba ( lub zespół) koordynował cały czas zabawę i nie dopuścił do zagrażających sytuacji.

Oprócz tego dmuchańce powinny zawsze mieć sprawdzone atesty. Bezpieczeństwo w dużej mierze zależeć będzie od aktualnych badań technicznych, do jest jednoznaczne z dopuszczeniem ich do użytku. Należy pamiętać, żeby nigdy nie ufać na słowo i prosić o udostępnienie dokumentacji technicznej do wglądu. W ten sposób mamy pewność, że urządzenie jest bezpieczne.

Dmuchańce to super alternatywa dla dzieci podczas wesel

Jeśli nie wiecie jak zapewnić pociechom rozrywkę podczas wesela – postawcie na dmuchany plac zabaw, który z pewnością wprowadzi radość na uroczystości. Dmuchańce będą stanowić pewną formę animacji weselnej, która zachwyci najmłodszych gości, a starszym da chwilę oddechu do zabawy w swoim gronie.

dmuchańce na wesele

Zapraszamy do rezerwacji naszego, nietypowego dmuchańca >>>

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *