Nietypowe samochody do ślubu

Nietypowe samochody do ślubu

Limuzyna, mustang, bryczka, a może przejażdżka motocyklem? Środki transportu, którym możecie zajechać do ślubu jest naprawdę wiele. Wszystko zależy od pomysłowości, stylu w jakim odbędzie się wesele i Waszych oczekiwań względem bezpieczeństwa.  Samochody do ślubu mogą być eleganckie, luksusowe, w stylu retro lub po prostu stanowić element transportu dla nowożeńców. Warto jednak zadbać o to, by w tym jednym i niepowtarzalnym dniu zajechać na miejsce zaślubin z klasą i wdziękiem. 

Samochody do ślubu muszą być wyjątkowe, na co zwrócić uwagę?

Samochody do ślubu są istotnym elementem, o który warto się zatroszczyć podczas planowania całej ceremonii. Nie traktujcie go jedynie jako detal i nieistotny pierwiastek. Dlaczego? Samochody podczas tego wyjątkowego dnia towarzyszą Wam praktycznie cały czas. Nieważne czy planujecie wesele w małopolsce czy na podkarpaciu  – transport jest istotną częścią tego dnia, począwszy od odebrania Pana Młodego, jego podróży po Pannę Młodą, wspólnej drogi do kościoła, do miejsca wesela, a czasem nawet na miejsce sesji plenerowej. Samochody do ślubu łączą poszczególne etapy dnia w jedną, spójną całość. Dlatego warto poświęcić trochę czasu na przejrzenie ofert i dopasowanie środka transportu do swoich potrzeb i wymagań.

samochody do ślubu w małopolsce i podkarpaciu

Pary coraz częściej zdają sobie sprawę, że naprawdę „chodliwe” samochody do ślubu znikają w bardzo szybkim tempie. Szczególnie jeśli chodzi o bardzo porządane terminy od wiosny do jesieni, kiedy to uroczystości ślubnych odbywa się najwięcej. Decydując się na konkretny model samochodu warto mieć więc na uwadze spisanie umowy wynajmu takiego pojazdu i jego wcześniejszej rezerwacji. Jeśli to zrobicie, macie pewność, że samochodu nikt Wam nie podkradnie. Umowa najmu to gwarant wykonania planowanej usługi. Zastanówcie się też czy nie warto dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem  (nawet kilkumiesięcznym). Skrupulatnie spisana umowa to zabezpieczenie dla obu stron. To, co powinno znaleźć się w takiej umowie to przede wszystkim termin i czas zlecenia, wysokość płatności za usługę, pobrana zaliczka, a także dodatkowe kwestie związane z usługą.

Wybierając samochody do ślubu warto też ustalić czy będziecie go prowadzić samodzielnie czy dodatkowo wynajmujecie również kierowcę. Jeśli wybierzecie opcję numer dwa, należy zadbać o dodatkowe elementy takie na przykład jak punktualność czy odpowiedni ubiór szofera.

Pamiętajcie również, aby dopytać o możliwość samochodu zastępczego. Wypadki się zdarzają, także warto mieć zabezpieczenie w umowie w razie nieprzewidzialnych sytuacji. 

Każdy z samochodów do ślubu, nieważne czy będzie prowadzony w Nowym Sączu czy w Krośnie, ma swoją duszę, a z pewnością wygląda jeszcze bardziej efektownie, kiedy zostanie dodatkowo przystrojony. Dekoracja będzie zależeć od rodzaju i modelu samochodu, jak również bukietu Panny Młodej i Waszych ślubnych dekoracji. Wszystkie elementy dekoracyjne powinny być tak przymocowane, by nie zniszczyły się w czasie podróży ale równocześnie nie uszkodziły karoserii.

Wybierając samochody do ślubu pamiętajcie również o dystansie, który będziecie mieć do pokonania, a także czy będziecie nim jechać wspólne czy też jednak osobno. Wszystkie te elementy mają kluczowe znaczenie przy wyborze modelu auta czy też innego środka transportu. 

Ale do rzeczy….

Samochody do ślubu – nowocześnie z odrobiną klasyki? Sprawdź również alternatywne rozwiązania

Nowożeńcy najczęściej decydują się na wybór klasycznego,  a zarazem zabytkowego samochodu do ślubu takiego jak Buick Riveria Boattail, Cadillac Fleetwood czy Chevrolet Corvette. Po latach, przeglądając fotografie ślubne, z  pewnością okaże się, że tego rodzaju samochody do ślubu nigdy nie wyjdą z mody. Decydując się na auta w stylu retro należy równocześnie pamiętać o miejscu przyjęcia i wesela, które powinno być równie stylowe i wytworne. Takie samochody nie pasują bowiem do wszystkich każdego rodzaju wesela. Tego typu samochodu do ślubu mają za zadanie podkreślać wytworność minionej epoki. Jeśli się na niego zdecydujecie z pewnością uzyskacie niezapomniany klimat rodem z filmów.  Chcecie wprowadzić do swojego wesela atmosferę rodem z hoollywood? Wybierzcie samochód w stylu retro i poczujcie się jak prawdziwe gwiazdy. Przejażdżka takim samochodem w dniu ślubu zapewni wam dodatkowe, niezapomniane wrażenia.

Dla fanów zabytkowych aut warto też postawić na wydania rodem z PRL. Klasyczna Syrenka, Wołga czy Warszawa również świetne sprawdzą się w stylistyce vintage i przyciągną spojrzenia wielu gości. 

Na jednej szali można postawić klasykę ale z drugiej strony warto też zwrócić uwagę na nowoczesność. Jeśli, podczas swojego wyjątkowego dnia, chcecie poczuć choć odrobinę luksusu, warto postawić na takie samochody do ślubu jak mercedes, mustang, bmw czy porsche. Najczęściej przy wyborze konkretnej marki decydują nasze upodobania oraz sentyment. 

To, co obecnie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony Par Młodych to wybór kabrioletu ( szczególnie jeśli chodzi o pory letnie). Taki rodzaj samochodów do ślubu zawsze budzi podziw i zainteresowanie gości. Podróż takim autem na długo pozostanie w pamięci. 

Jeśli chcecie poczuć wiatr we włosach możecie przemyśleć również opcje motocyklu. Tyczy się to w szczególności Panny Młodej, która musi być pewna czy podoła takiej przejażdżce. 

Samochody do ślubu – jakiej spodziewać się ceny?

Ceny są bardzo zróżnicowane – zależą od rodzaju samochodu, czasu na jaki wypożyczane jest auto i innych dodatkowych atrakcji takich jak wynajęcie kierowcy. W usługę często wlicza się lampkę szampana, dodatkowe dekoracje, rejestracje itp. 

Wszystko zależy od Waszego budżetu, planów czy stylistyki wesela. Weźcie pod uwagę to, na czym Wam najbardziej zależy ale też nie przekraczajcie specjalnie budżetu. 

Samochód do ślubu to tylko dodatek, który powinien swoim stylem pasować do całej reszty uroczystości, dodatków, a zwłaszcza miejsca, w który będzie odbywało się przyjęcie. Czasami też dobrze, gdy nawiązuje stylem do ubioru państwa młodych. 

Możliwości wyboru samochodów do ślubu jest wiele – jednak niezależnie od tego na jaki styl pojazdu ostatecznie się zdecydujecie, pamiętajcie, że środek transportu musi być dopasowany nie tylko stylistyką do całej uroczystości ale też do samych okoliczności wesela, na które składa się wiele czynników składowych. Oferujemy wynajem samochodów w województwie małopolskim i podkarpackim. Najczęściej jesteśmy w miastach: Krosno, Nowy Sącz, Sanok, Stary Sącz, Gorlice, Nawojowa, Rzeszów, Bobowa, ale dojedziemy wszędzie.

Samochody do ślubu to świetny dodatek ale wymaga przemyślenia i starannego zaplanowania. Chętnie Wam w tym pomożemy 🙂

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nietypowych samochodów do ślubu.
Kliknij Tutaj >>>

2 komentarze

 1. Julia

  Mi się marzy pojechać do ślubu dorożką z końmi 🙂

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Nie ma problemu 🙂 Spełnimy każde marzenie 🙂 Proszę tylko wziąć pod uwagę trasę do kościoła, ewentualnie od kościoła do domu weselnego – dla koni, ma to ogromne znaczenie.

   Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *