Dobry kierowca na wesele dla gości  poszukiwany!

Dobry kierowca na wesele dla gości poszukiwany!

Czy kierowca na wesele to dobry pomysł? Planując wesele wiele z jego elementów jest bezpośrednio podporządkowane gościom weselnym. Nie ma wątpliwości, że rozwożenie gości bardzo mocno wpisuje się w ten fragment ceremonii.

Para Młoda musi pamiętać, że nie wszyscy uczestnicy wesela są zmotoryzowani. Należy im zapewnić odpowiedni transport zarówno z kościoła na sale weselną jak i w późniejszym czasie przewóz w bliższe tereny miejsca zamieszkania. Tym bardziej jeśli odległości pomiędzy poszczególnymi punktami są dalekie, Młodzi odpowiednio wcześnie powinni pomyśleć o transporcie dla swoich gości. W zależności od ich ilości można pomyśleć nad niewielkim busem czy autokarem. Wynajem tego typu środków lokomocji jest zależne przede wszystkim od wielkości i czasu.

Jeśli Para Młoda decyduje się na to, że transport ma być dostępny dla gości przez całą noc trwania imprezy, wtedy koszty zdecydowanie idą w górę. Znaczenie ma również fakt, gdzie odbywa się samo wesele. W większych miastach rzadko kto zapewnia gościom kierowcę na weselu. Ma to sens jeśli w okolicy jest sporo taksówek, goście mają relatywnie blisko do domu bądź też hoteli. W takiej sytuacji jest to jak najbardziej uzasadnione działanie.

Na wsiach i w małych miasteczkach, szczególnie jeśli wesele odbywa się daleko od miejsca zamieszkania, większości gości zapewnianie transportu jest ciągle powszechnie, a goście wręcz oczekują takiego rozwiązania.

Dlatego podejmując decyzję o wynajmie kierowcy na wesele dla gości trzeba mieć na uwadze przede wszystkim miejsce, gdzie odbywa się uroczystość, a także skąd pochodzą goście weselni. Aby zaoszczędzić na transporcie można zorganizować jeden odwóz dla wszystkich gości o konkretnej porze. W ten sposób kierowca na wesele dla gości nie jest dostępny przez całą noc ale jedynie o ustalonej wcześniej porze. Oczywiście warto z wyprzedzeniem zrobić wywiad wśród gości weselnych aby potem nie okazało się, że opłacony bus jednak odjedzie w połowie pusty. 

Uwaga przyszli Państwo Młodzi – jeśli jesteście z podkarpacia lub małopolski, szukacie dobrego kierowcy na wesele – zapraszam was na stronę https://dodatki-weselne.pl/rozwozenie-gosci/, tam znajdziecie informacje na temat profesjonalnych przewozów dla gości. 

kierowca na wesele

Pojawia się jeszcze jedno, ważne pytanie. Kim tak naprawdę jest dobry kierowca na wesele i czym powinien się odznaczać?

Kierowca na wesele to nie tylko zadanie dla osoby rozwożącej gości ale też dla tej, która będzie stanowiła osobistego „szofera” dla Pary Młodej, przemieszczającej się z kościoła na sale weselną. 

Dobry kierowca na wesele to taki, który nie będzie miał w tym dniu więcej zadań na głowie. Po pierwsze nie powinien nim być nikt z rodziców ani też świadek, który tego dnia ma z pewnością wiele innych zadań do zrealizowania. Dlatego fajnym pomysłem na kierowcę na wesele jest wynajęcie do tego celu szofera.

Firmy, które zajmują się wynajmem samochodów na tego typu uroczystości często oferują tego typu usługę. Taki kierowca na wesele to dobre rozwiązanie ponieważ wyłącza z odpowiedzialności za poprawną jazdę któregokolwiek z gości weselnych.  Szofer zawsze będzie elegancko ubrany i dopasowany do stylistyki całej uroczystości. 

samochody do ślubu z kierowcą na wesele

Dobry kierowca na wesele to osoba kulturalna, która z obowiązkiem traktuje wyznaczone mu zadanie. Szofer musi dotrzymać terminów i zawieść Państwa Młodych na czas w wyznaczone miejsce. Dlatego dobrze jest wcześniej podpisać umowę zobowiązującą do wykonania określonej usługi. Tego typu dokument może zawierać szereg szczegółowych informacji, dzięki którym cały przebieg przejazdu będzie dokładnie sprecyzowany. Należy trzymać rękę na pulsie nawet w przypadku wydarzeń losowych, na które oczywiście nie ma się wpływu. Jeśli umowa zawierana z szoferem łączy się też z wypożyczeniem samochodu, trzeba ustalić wszystkie koszty przejazdów oraz opisać konkretną markę auta. W umowie można również zawrzeć informacje dotyczące dekoracji samochodu. 

Spisanie umowy z kierowcą na wesele, w szczególności jeśli jest to firma zewnętrzna, to bardzo istotna kwestia, od której dużo późniejszych wydarzeń będzie miało znaczenie. 

Szukając idealnego kierowcy na wesele, a także samochodu na wynajem w Krośnie, Nowym Sączu czy Gorlicach, serdecznie zapraszam na www.dodatki-weselne.pl .

Oczywiście kierowca na wesele, który ma za zadanie jedynie przewieźć Państwa Młodych może objawiać się pod postacią samych Młodych. Często bowiem jest tak, że samochód, który wybrali Nowożeńcy ma jedynie dwa miejsca. Poza tym Pan Młody może chcieć osobiście poprowadzić pojazd w szczególności czy ma on klasyczny wydźwięk, a marzeniem Pana 

pan młody jako kierowca na wesele

Młodego było właśnie samodzielne przewiezienie Pani Młodej niekonwencjonalnym autem. Nie jest to złe rozwiązanie, a wręcz przeciwnie, coraz bardziej popularne wśród Młodych Par. 

Ile kosztuje kierowca na wesele?

Oczywiście wszystko zależy od tego, jaki rodzaj kierowcy na wesele mamy na myśli. Jeśli Para Młoda zastanawia się jedynie nad samochodem, gdzie kierowcą będzie jeden ze znajomych, koszty będą w miarę niskie, w zależności oczywiście od dostępności kierowcy oraz kosztów związanych z benzyną. 

Jeśli natomiast Para Młoda bierze pod uwagę wynajęcie kierowcy na wesele wraz z busem lub autokarem – tutaj koszty rosną w zależności od odległości i ilości gości.  Firmy, które wynajmują autokary na wesele rozliczają się na podstawie kilometrówki, co może być relatywnie tanie. Natomiast jeśli Pana Młoda zamawia usługę czasowej dyspozycyjności pojazdu albo kierowca na wesele ma zostać na miejscu do następnego dnia, to do kosztów trzeba dodatkowo doliczyć opłatę postojową. W dobrym tonie będzie również zapewnienie kierowcy posiłków oraz napojów, a także czasem i noclegu.

rozwożenie gości nowy sącz i krosno

Wynajem 13-osobowego busa na wesele to koszt od 1,5zł za kilometr, autokaru natomiast od 600zł wzwyż za samo podstawienie + przejechane kilometry. 

Nie ulega jednak wątpliwości, że kierowca na wesele to bardzo przydatne rozwiązanie, oczywiście wymagające pewnych kosztów ale wiążące się z wygodą i spokojem. 

1 komentarz

  1. Kierowca

    Dodatkowym ukłonem w stronę gości może być wynajęcie kierowcy, który odwiezie samochód i naszego gościa pod dom. Może się tak zdarzyć, że zaproszona osoba zmieni zdanie i będzie mogła wrócić samochodem którym przyjechała.
    zWesela pl

    Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *