Ciężki dym jako wyjątkowe rozwiązanie dla wesele

Ciężki dym jako wyjątkowe rozwiązanie dla wesele

Chcąc stworzyć niepowtarzalny klimat na wesele warto rozejrzeć się za ciekawymi urozmaiceniami, które przeistoczą ten cudowny dzień w magiczne i niezapomniane chwile, do których z chęcią będziecie wracać przeglądając ślubny album. 

Jednym z takich momentów podczas wesela będzie z pewnością pierwszy taniec, który możecie podkreślić wynajmując wytwornice do ciężkiego dymu. Ta maszyna pozwala stworzyć scenie jak z filmu, a dodatkowo fotograf oraz osoba odpowiedzialna za video to pole do popisu, aby stworzyć wspaniałą pamiątkę na lata.

Ciężki dym delikatnie kłębi się nad ziemią sprawiając wrażenie jakby para tańczyła w chmurach. Nie ma znaczenia czy macie już układ taneczny na pierwszy taniec czy dopiero zaczynacie o tym myśleć. Nie ma też znaczenia czy układ jest wyszukany czy zbudowany jest jedynie z podstawowych kroków. W jednym i w drugim przypadku jego wyjątkowość podkreśli ciężki dym. 

ciężki dym nowy sącz

Poza tym jeśli nie jesteście mistrzami tańca, ciężki dym zasłoni wszelkie potknięcia na parkiecie. Ukaże jednak to, co najważniejsze, Waszą radość i szczęście. Województwo Małopolskie i Podkarpackie to miejsca gdzie pojawiamy się z naszą wytwornicą ciężkiego dymu.

Ciężki dym, a efekty i kwestie techniczne.

Sam ciężki dym rozprzestrzenia się na wysokości około 80cm. Maszyna, która jest wykorzystywana do tego celu to urządzenie, które daje 100% gwarancji i jakości. Dodatkowo do ciężkiego dymu wykorzystuje się niesamowite oświetlenie, które jeszcze bardziej podkreśla scenerie i całe przedsięwzięcie, dając ciekawy efekt końcowy. 

Jednorazowe użycie maszyny trwa około 3,5 minuty ale jednocześnie jest uzależnione od wielkości parkietu. Tutaj duży wpływ na wydajność maszyny ma klimatyzacja. Samą maszynę do ciężkiego dymu trzeba przygotować około godzinę wcześniej przed samym użyciem. Na Sali potrzebny jest dostęp do bieżącej wody w ilości około 20 litrów, którą wlewa się bezpośrednio do maszyny produkującej ciężki dym.

Ciężki dym produkowany jest w efekcie sublimacji suchego lodu, który nie pozostawia na parkiecie lub butach uczestników żadnego śladu. Jest to przechłodzony dwutlenek węgla, a co za ty idzie, nie wpływa na pracę systemów pożarowych, ani nie ma wpływu na podłogę. 

pirotechnika na pierwszy taniec

Maszyna do produkcji ciężkiego dymu zawsze wypożyczana jest z obsługą. Osoba, która przyniesie maszynę będzie odpowiedzialna za jej obsłużenie – para młoda nie musi niczym się martwić. Nowy Sącz, Gorlice, Krosno, Sanok to główne miasta w których działamy. Razem z ciężkim dymem można domówić pirotechnikę, która urozmaici pierwszy taniec i tworzy niesamowity efekt wizualny.

Ciężki dym nie lubi…

Klimatyzacji, podmuchów zimnego powietrza z nawiewu,  który rozdmuchuje dym przez co efekt będzie znacznie słabszy. Dlatego na okres używania maszyny warto je wyłączyć. Warto również dobrze sprawdzić lokal, w którym odbędzie się wesele. Niektóre sale mają złe z nim doświadczenia ponieważ na przykład korzystały z maszyn na bazie płynu i kostek lodu. Taki dym jest wonny i w przypadku niesprzyjających czynników unosi się wyżej tworząc mgłę. Dlatego też warto wybrać dobry sprzęt, tworzący ciężki dym, na który zgodzą się właściciele lokalu. 

Wesele to jedyne takie wydarzenie w życiu – podkreślcie jego wyjątkowość i postawcie na ciężki dym ?

Zobacz naszą ofertę tutaj >>>

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *