Czy animator na wesele jest potrzebny?

Czy animator na wesele jest potrzebny?

Animator na wesele w Nowym Sączu lub Krośnie – kiedy jest potrzebny?

Kiedy w rodzinie są dzieci, a Wy planujecie wesele, nie lada wyzwaniem jest, aby i tym najmłodszym zapewnić rozrywkę podczas uroczystości. Jak więc rozwiązać ten problem, aby i ci najmniejsi goście również świetnie się bawili? Świetnym rozwiązaniem okazuje się animator na wesele, który sprawi, że goście nie będą musieli martwić się o swoje pociechy ponieważ będą miały zapewnioną profesjonalną opiekę. Dodatkowo rodzice nie będą musieli poświęcać dzieciom 100% swojej uwagi, skupią się na swojej zabawie i na Parze Młodej. 

Taka osoba sprawi, że każdy z gości będzie miło wspominał uroczystość  weselną – po pierwsze dzieci będą zajęte swoimi „sprawami”, a na drugie rodzice na chwile zapomną o codziennych troskach i poczują się jak za dawnych lat. Szczególnie często spotyka się animatorów na weselu w województwie małopolskim i podkarpackim.

animacje na weselu krosno

Opieki nad dziećmi podczas uroczystości weselnej nie można zrzucać na innych gości. Babcie, dziadkowie, wujkowie czy inni krewni są częścią tego przyjęcia i również chcą się zabawić, a nie poświęcać w pełni trosce nad dziećmi. Może być to jedynie chwilowym rozwiązaniem, na pewno jednak nie na całą noc. 

Podczas wesel często bywa tak, że dzieci pozostawione są same sobie. Nie licząc krótkich piosenek dedykowanych. To zdecydowanie za mało, aby maluchy nie marudziły i pozwoliły swobodnie bawić się rodzicom. Animator na wesele, podczas swojej pracy, zapewnia dzieciom rozrywkę pomiędzy posiłkami przeróżnymi zabawami, które powodują, że rodzice mogą bawić się z dorosłymi, będąc równocześnie spokojni o swoje pociechy, które przebywają w towarzystwie wykwalifikowanych osób. 

Oczywiście animacje na imprezie nie są niezbędną jednak zdecydowanie pomagają. Rodzice mają więcej swobody, a dzieci zapewnioną zabawę do późnych godzin nocnych.

Animator na wesele – gwarantowana dobra zabawa nie tylko dla najmłodszych!

Głównym zadaniem jest przede wszystkim zadbanie o dobrą zabawę oraz bezpieczeństwo dzieci. W swojej ofercie ma przeróżnego rodzaju konkursy i zabawy dostosowane do wieku i liczby uczestników. Jeśli decydujecie się na animatora na weselu w Nowym Sączu lub Sanoku, nie trzeba się martwić o resztę. Osoba taka jest wyposażona w wszelkiego rodzaju gadżety i akcesoria potrzebne do zabawy z najmłodszymi. Wie, kiedy jest najlepszy moment, by dzieci zaktywizować do wspólnego tańca czy zorganizowanej, grupowej zabawy. Do jego obowiązków należy również porozumienie z zespołem w kwestii zabaw muzycznych. Wszystko jednak musi być wcześniej uzgodnione z Parą Młodą. Wszystko powinno przebiegać w taki sposób, by nie zaburzać planu całej uroczystości.

Animator na wesele nie tylko aktywizuje dzieci ale też pozwala im zrozumieć, dlaczego organizuje się wesele i co to właściwie jest za uroczystość. Może na przykład zorganizować mini test wiedzy o tradycjach ślubnych albo zaangażować kamerzystę do przeprowadzenia zabawnych wywiadów na temat miłości i małżeństwa.

Taka osoba jest w stanie zapewnić dzieciom zabawę w dobrym stylu. Przed samą uroczystością zbiera informacje na temat tego, ile dzieci będzie obecnych na weselu i w jakim będą wieku. To pozwoli bardziej szczegółowo zaplanować cały wieczór artystyczny pod konkretną grupę docelową. 

Dla najmłodszych odpowiedni będzie tak zwany kącik malucha, z kredkami, flamastrami, przyborami do malowania i klockami. Takie maluchy najlepiej bawią się w swoim gronie dzieci w podobym wieku. Potrzebują jedynie osoby, która będzie ich pilnowała. Dla dzieci w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym można zorganizować różnego rodzaju warsztaty i konkursy. 

animator weselny nowy sącz

Dla wesołej ekipy wsparciem będzie z pewnością fotobudka, która urozmaici nie tylko dzieciom ale i dorosłym całą uroczystość, wprawiając wszystkich w szampański nastrój, pełen humoru i zabawy. do fotobudki dołączone są bowiem wszelkiego rodzaju gadżety, które jeszcze bardziej podkręcają zdjęcia. Zdjęcia w przebraniach będą doskonałą pamiątką zarówno dla gości, dzieci jak i Pary Młodej. 

Szczególnie popularna w województwie małopolskim i podkarpackim jest fotobudka lustro (selfie mirror). Jest nowoczesna i wyjątkowa. Zobacz dlaczego tutaj >>>

Oprócz tego obecnie animator na wesele często jest w stanie dopasować zabawy do tematyki przyjęcia, wychodząc przez to naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. W ofercie pojawiają się takie zajęcia jak na przykład warsztaty z decoupage czy plecenie wianków. które idealnie wpasuje się w wesele w stylu boho. Równocześnie dzieci mogą na przykład uczestniczyć w warsztatach tańca, a następnie zaprezentować układ gościom. 

Animator na wesele, a koszty przedsięwzięcia.

Aby mieć świetną opiekę dla dzieci i zabawy podczas wesela, wcale nie trzeba wydawać dużej gotówki na zatrudnienie profesjonalnej firmy. Czasem okazuje się, że w rodzinie albo wśród znajomych jest ktoś, kto uwielbia pracę z dziećmi i ma w niej doświadczenia. Co więcej, chętnie pomoże Wam w stworzeniu idealnego kącika dla dzieci i świetnie się nimi zaopiekuje podczas całej uroczystości. Taką osobą może być każdy z grona najbliższych, kto ma podejście do dzieci. 

Wynajęcie odpowiednich osób zależne jest od zakresu proponowanych usług, a także ilości osób, którzy mają brać udział w przyjęciu.  Taka osoba przyjedzie na miejsce i przywiezie również ze sobą wszystkie niezbędne gadżety i materiały do zabawy. W gruncie rzeczy, zamawiając animatora na wesele mamy gotowy cały pakiet usług z tym związany, szczególnie w Nowym Sączu i Krośnie. Jedna lub kilka osób jest w stanie zapewnić rozrywkę konkretnej gromadce dzieci. Ponad to, każdy program jest dostosowany do tematu przewodniego wesela. Trzeba więc liczyć się z dodatkowymi kosztami posiadania animatora na weselu.

Dodatkowe atrakcje (zajęcia w plenerze takie jak na przykład puszczanie baniek mydlanych czy dmuchane zabawki) będą oczywiście dodatkowo płatne.

bańki mydlane animatora w małopolsce i podkarpaciu

Animator może być obecny podczas całego wesela lub tylko przez kilka godzin  – wszystko zależy do Waszych preferencji. Średnia cena wynajęcia animatora na godzinę to około 300zł ( oczywiście wraz z ustalonymi wcześniej rekwizytami i gadżetami).

Podsumowując, cena za animatora na wesele jest zróżnicowana i zależy od Waszego budżetu oraz zakresu usług, jakie taka osoba ma świadczyć podczas uroczystości.

Nie ulega jednak wątpliwości, że taka osoba to najlepsze, co możecie zrobić dla maluchów oraz ich rodziców – niech każdy ma zabawę, na jaką zasługuje 🙂

Chętnie pomożemy w doborze odpowiednich osób, które świetnia zabawią gości i zaopiekują się dziećmi na weselu. Zerknij tutaj >>>

2 komentarze

 1. Julia

  Animator na wesele to świetny pomysł, kiedy spodziewamy się, że przyjdzie sporo maluszków. Rodzice są spokojni o swoje pociechy a maluchy są zadowolone ze świetnego przyjęcia. Dla mnie strzał w dziesiątkę!

  Odpowiedz
  • Artur Wiktor

   Też tak myślę 🙂 Jest to doskonały sposób na bezpieczny i zabawny przebieg wesela!

   Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *