Animatorzy

 

Animatorzy – informacje i galeria

Czy obecność dzieci na weselu to dobry pomysł? Przecież to zabawa dla dorosłych! A z drugiej strony czy wyobrażacie sobie Wasz ślub i przyjęcie bez wesołych, uśmiechniętych dziecięcych buzi?

Zadbaj o to, aby najmłodsi uczestnicy uroczystości nie nudzili się – my mamy na to gotowe i sprawdzone rozwiązanie.

Nasi animatorzy – to zespół doświadczonych osób, uwielbiających dzieci i zabawy. Pracują w dwu lub trzyosobowych zespołach, a ich celem jest zorganizowanie kreatywnej, ciekawej i bezpiecznej zabawy. Dzięki animacjom Wasze dzieci będą bezpieczne i wesoło spędzą czas. Co za tym idzie, rodzice będą mogli spokojnie i towarzysko bawić się na Waszym weselu.

W ofercie animacyjnej znajdziesz m.in.: Malowanie buzi, tatuaże brokatowe, zabawy integracyjne z chustą i tunelem animacyjnym, wesołe tańce do mini disco, balonowe zoo, kącik plastyczny, bańki mydlane XXL, mega twister, zamykanie w bańce, zawody sprawnościowe, klocki konstrukcyjne, żywa maskotka.

Wspólne przygotowywanie prezentu dla Pary Młodej, występu dla gości oraz wiele innych ciekawych niespodzianek, które przegotują Wasze kreatywne pociechy.

Dodatkowo animatorki mogą czuwać nad śpiącymi dziećmi podczas, gdy rodzice mogą bawić się do białego rana. Czas trwania animacji oraz cena są ustalane indywidualnie.

Gwarantujemy profesjonalizm, bo każdy klient mały czy duży jest traktowany wyjątkowo.