gadżety

 

Gadżety – informacje i galeria

Niepowtarzalną atmosferę każdej zabawy czy uroczystości tworzą oczywiście ludzie.

Jednak aby wprawić gości w radosny nastrój i zadbać o ich dobre samopoczucie, warto przygotować odpowiednią aranżację miejsca.

Dekoracje i ozdoby mogą w kilka chwil odmienić wizerunek nawet najbardziej smutnego, surowego wnętrza. Kilka prostych drobiazgów wystarczy, aby każdy z gości czuł, że bierze udział w naprawdę wyjątkowym wydarzeniu.

Co znajdziesz w ofercie spersonalizowanych gadżetów?

Zaproszenia

Bardzo ważne jest przede wszystkim wybranie zaproszeń ślubnych, które pomogą nam w elegancki sposób zaprosić naszych najbliższych na ceremonię zaślubin i na przyjęcie weselne. Do charakteru zaproszeń ślubnych warto dopasować winietki, które umieścimy na stołach weselnych. Takie dodatki są nie tylko bardzo wytworne, ale zarazem praktyczne, gdyż ułatwiają gościom odnalezienie miejsc przy stołach weselnych. 

Podziękowania dla gości

Chcąc z całego serca podziękować gościom za przybycie i uczestnictwo w przyjęciu weselnym, warto zastanowić się nad doborem odpowiednich upominków. Wręczanie takich drobiazgów to wspaniały zwyczaj, który ma staropolski rodowód i na pewno warto go praktykować. 

Toppery na tort weselny

Dla wielu Par Młodych ozdoby na tort weselny są jednymi z najważniejszych elementów dekoracyjnych. Powinny nie tylko współgrać ze stylem wykonania wypieku, ale także wyróżniać się niebanalnym wzornictwem. Proponujemy różnorodne napisy na tort weselny, które podkreślą indywidualne charakter ceremonii i spodobają się nie tylko nowożeńcom, ale także gościom.

Drewniane pudełka na obrączki

Przepiękne pudełka na obrączki z naturalnego drewna to wspaniały sposób przekazania parze młodej obrączek podczas ceremonii zaślubin. Pudełka na obrączki wykonane w kolorze jasnego lub ciemnego drewna, w formie szkatułki lub zachwycającej prostotą tacy. Oferujemy pudełka na obrączki ze spersonalizowanym grawerem w wybranym przez parę młodą kształcie prostokąta, okręgu lub serca.

Spersonalizowana księga gości

Piękne dodatki tworzą klimat wesela. Jeśli szukacie niekonwencjonalnego pomysłu na księgę gości- mamy dla Was inną niż tradycyjną.

Jeśli szukasz wyjątkowej, oryginalnej, spersonalizowanej księgi gości, która będzie ozdobą Twojego wesela i pamiątką na całe życie, to jest to opcja idealna dla Ciebie.

Każda księga jest spersonalizowana według wytycznych klienta, który może wybrać ilość baloników, serduszek, kolor tła, kolor wybranych elementów.

Możliwość wyboru kolorystyki sprawia, że księga będzie pasowała do tonacji kolorystycznej Waszego wesela. Uniwersalne kolory świetnie wkomponują się również we wnętrzu, w którym obraz finalnie zawiśnie. Inaczej niż przy tradycyjnych księgach gości, obraz będzie wyeksponowany, a nie rzucony w kąt szafy. Spoglądając na wpisy Waszych bliskich, będzie Wam przypominał o najpiękniejszej chwili Waszego życia.

Inne drewniane dodatki

Posiadamy również możliwość spersonalizowania dodatkowych gadżetów i dekoracji weselno-ślubnych. W naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju numeracje stołów, spersonalizowane drogowskazy, napisy na stół weselny, drewniane plastry dekoracyjne, podstawki na imienne wizytówki, wielkie napisy dekoracyjne.

Nasza kreatywność jest nieograniczona, zrealizujemy każdy pomysł, aby jeszcze bardziej upiększyć ten najważniejszy dzień Waszego życia.

Jeżeli macie swoje pomysły na gadżety, dekoracje i dodatki to śmiało podzielcie się z nami. Postaramy się sportać wszelkim wymaganiom.

Dekoracja kościoła

Możemy wykonać spersonalizowae elementy, które stworzą piękny i romantyczny klimat. Świetnie wypełnią dekoracje kościoła. Ślub za ich sprawą stanie się czymś spektakularnym nie tylko w odbiorze Waszym, ale również Waszych gości. 

Oferujemy wynajem jak i sprzedaż tablic.